Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Gaziosmanpaşa Toplu Açılış Töreni

İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Gaziosmanpaşa’daki 550 milyon TL’lik yatırımların toplu açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle gerçekleştirildi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Büyükçekmece Toplu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Büyükçekmece’de yaptığı 24 milyon liralık altyapı, çevre ve spor yatırımlarının açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başkan Kadir Topbaş tarafından yapıldı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Beylikdüzü Toplu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Beylikdüzü’nde yaptığı ulaşım, altyapı ve spor yatırımlarının açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle gerçekleştirildi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Esenler Toplu Açılış Töreni

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın törenle açılışını gerçekleştirdiği 570 milyon liralık 18 dev eser, İstanbulluların hizmetine sunuldu.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Sancaktepe Toplu Açılış Töreni

İstanbul’un en genç ilçelerinden biri olan Sancaktepe’ye yapılan yatırımların toplu açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından gerçekleştirildi.

Silivri’den Şile’ye İstanbul’da Büyük Yatırımlar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ilçe programları kapsamında İstanbullularla buluştu. İstanbul’a bugüne kadar 98 milyar TL’lik dev yatırımlar yaptıklarını ifade eden Başkan Topbaş, Silivri’den Şile’ye kadar kentin her noktasına hizmet ulaştırdıklarını söyledi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Çekmeköy Toplu Açılış Töreni

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çekmeköy’e yapılan yatırımların toplu açılışını gerçekleştirdi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Bağcılar Toplu Açılış Töreni

Bağcılar’da inşa edilen okul, bilgi evi, spor salonu, park, sağlık tesisleri ve prestij caddelerin de aralarında bulunduğu 36 yapının resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle yapıldı.

Kartal Halk Ekmek Fabrikası'nda İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kartal’da kurulan Avrupa’nın en büyük ekmek fabrikasına düzenlediği gezide Halk Ekmek’in katkısız, tamamen doğal bebe bisküvisi ve fındık ezmesi üreteceğini açıkladı.

Kabataş Meydan Düzenlemesi ve Transfer Merkezi Tanıtım Programı

Başkan Kadir Topbaş, Kabataş’ta inşaatı devam eden günde 1 milyon yolcu kapasiteli dev transfer merkezi ile yeni meydan çalışmasını basın mensuplarına tanıttı. Başkan Topbaş, 2018 yılı sonunda tamamlamayı planladıkları proje kapsamında Dolmabahçe - Fındıklı arasındaki araç trafiğini yer altına alacaklarını söyledi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Kadın ve Demokrasi Buluşması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından düzenlenen “Kadın ve Demokrasi Buluşması”na katıldı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Zümrüdüanka Ödül Töreni

Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapıldı. Törende, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a “En Yeşilaycı” ödülü verildi.