Emitt Turizm Fuarı

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 21. Emitt 2017 Turizm Fuarı’na katılan Başkan Kadir Topbaş, göreve geldiklerinde yıllık 2,8 milyon olan turist sayısını, yatırım ve hizmetlerle 13 milyona çıkardıklarını söyledi.

Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Yenikapı’da inşa edilen Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ni basın mensuplarına tanıttı. Türkiye’nin en büyük çadır konseptli etkinlik alanını ortaya çıkarmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Topbaş, alanın birçok aktiviteye ev sahipliği yapacağını söyledi.

Bostancı - Dudullu Metro Hattı TBM Basın Töreni

Anadolu Yakası’nda hizmet verecek olan Dudullu - Bostancı Metro Hattı’nın tünel açma çalışmaları, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı programla başlatıldı.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Kartal - Yakacık - Pendik - Tavşantepe Metro Hattı 'nın Açılışı

4,5 km uzunluğundaki Kartal - Yakacık - Pendik - Tavşantepe Metro Hattı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.

15 Temmuz Müzesi Çalıştayı

15 Temmuz Müzesi Çalıştayı’na katılan Başkan Kadir Topbaş, yapımı planlanan müzenin yaşayan bir müze olacağını ve dünyanın bu müzeyi konuşacağını söyledi.

İstanbul'da Kış Çalışmaları

Başkan Kadir Topbaş, AKOM’da yürütülen karla mücadele çalışmaları hakkında basın mensuplarına bilgi verdi. Kent genelinde ana yolların açık olduğunu belirten Başkan Topbaş, İstanbulluları araçlarına kar lastiği takmaları ve toplu taşıma araçlarını kullanmaları konusunda uyardı.