Delikaya Sanayi Bölgesi Açılış Töreni

Arnavutköy’de 2.3 milyon m2 alana kurulan çevre dostu sanayinin merkezi olacak Delikkaya Sanayi Bölgesi (DESB), Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, DESB Başkanı Hasan Büyükdede ile çok sayıda sanayici ve iş adamının katılımıyla açıldı.

Darülaceze Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye’nin en eski ve köklü hizmet kurumlarından biri olan Darülaceze’yi ziyaret etti.

Final Four Euroleague İmza Töreni

İstanbul'un ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan, Avrupa’nın en iyi takımlarının yer aldığı basketbol organizasyonu Turkish Airlines Euroleague 2017 Final Four’un tanıtım ve imza töreni, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla yapıldı.

Japon Heyeti'nden Taziye Ziyareti

Japonya Dışişleri Bakan Yardımcısı Kentaro Sonoura, beraberindeki heyetle birlikte, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a taziye ziyaretinde bulundu.

Ankara'daki Büyükelçilerle Toplantı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ankara’da görev yapan büyükelçilerle çalışma toplantısında buluştu. 15 Temmuz’daki hain darbe girişimini kınayan büyükelçiler, Türkiye’nin ve Türk demokrasisinin yanında olduklarını açıkladılar.

Özbekistan'a Taziye Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Özbekistan'ın eski Cumhurbaşkanı İslam Kerimov'un vefatının ardından başkent Taşkent'teki senato binasında açılan taziye defterini imzaladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bayramlaşma Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kurban Bayramı öncesi son mesai gününde Saraçhane’deki Başkanlık Binası’nda mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı.

İstanbul'daki Başkonsoloslarla Toplantı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’da görev yapan başkonsoloslarla Ortaköy’deki Feriye Lokantası’nda biraraya geldi. 15 Temmuz’daki hain darbe girişimini kınayan başkonsoloslar, Türkiye’nin ve Türk demokrasisinin yanında olduklarını ifade ettiler.

Akıllı Şehirler Projesi İç Paydaş Başlangıç Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin şehirleri geleceğe taşıyacak projelerin hayata geçirilmesi amacıyla başlattığı Akıllı Şehir Vizyonu’nun ilk ayağı olan Akıllı Şehirler Projesi İç Paydaş Başlangıç Toplantısı, Başkan Kadir Topbaş'ın ev sahipliğinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Silivri İlçe Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Silivri’de milletvekilleri, mülki amirler, siyasiler, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve basın mensuplarıyla biraraya geldi.

Çatalca Sosyal Konutları Anahtar Teslim Töreni

Çatalca Sosyal Konutları Anahtar Teslimi ile Çatalca İlçesine Yapılacak Doğalgaz Yatırımları Temel Atma Töreni, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla Çatalca Meydanı’nda gerçekleştirildi.

Cape Town Belediye Başkanı'nın Taziye Ziyareti

Güney Afrika Cumhuriyeti’ne bağlı Cape Town kentinin Belediye Başkanı Patricia De Lille, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a taziye ziyaretinde bulundu.