Rio Olimpiyatları'nda Dereceye Giren Sporcuların Ziyareti

2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda 2 gümüş, 3 bronz madalya kazanma başarısı gösteren İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü oyuncuları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından düzenlenen törenle ödüllendirildi.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kapsamında Taksim Cumhuriyet Anıtı'nda Tören

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94. yıldönümü kutlamaları, Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlenen tören ile başladı. Törene, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu ve Garnizon Komutanı Orgeneral Musa Avsever ile askeri ve mülki erkan, gaziler, şehit aileleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İran Başkonsolosu'nun Veda Ziyareti

İran İstanbul Başkonsolosu Mohsen Mortezaeifar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a veda ziyaretinde bulundu. Başkonsolos, 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminin ardından Saraçhane Belediye Sarayı'nda açılan taziye defterini imzaladı.

Florya Camii ile Kültür ve Yurt Kompleksi'nde İnceleme Gezisi

Başkan Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle inşa edilen Florya Camii ile Kültür ve Yurt Kompleksi’nde incelemelerde bulundu.

Libya Yerel Yönetim Bakanı'nın Ziyareti

Libya Yerel Yönetim Bakanı Badad Kansu Mesut Abdülcelil, beraberindeki heyetle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

Pakistan Pencap Eyalet Başbakanı'nın Ziyareti

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılışı için İstanbul’a gelen Pakistan Pencap Eyalet Başbakanı Şahbaz Şerif, Başkan Kadir Topbaş ve Vali Vasip Şahin ile biraraya geldi.

3. Köprü'nün Açılış Töreni

İstanbul’un iki yakası, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile 3’üncü kez biraraya geldi. Dünyanın en ileri teknolojisiyle İstanbul Boğazı'na inşa edilen ve “dünyanın en geniş köprüsü” olma özelliğini taşıyan Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye ve dünyadan çok sayıda liderin katılımıyla hizmete açıldı.

Etnospor Festivali Açılış Töreni

Başkanlığını Bilal Erdoğan’ın yaptığı ve Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından düzenlenen Etnospor Kültür Festivali’nin açılışı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla Küçükçekmece Bezirganbahçe Meydanı’nda yapıldı.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Taziye Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı ziyaret eden Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, 15 Temmuz’daki darbe girişiminde Saraçhane’de şehit olan vatandaşlar için taziyelerini iletti.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın İBB Ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Kadir Topbaş ile görüştü. 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminde belediyede yaşananların videosunu izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi gazi bir belediyedir.” dedi.

Pakistan Ulusal Meclisi'nin Taziye Ziyareti

Senatör ve milletvekillerinden oluşan Pakistan Parlamentosu Heyeti, 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişimi nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a taziye ziyaretinde bulundu. Darbe girişimini kınayan heyet, Türkiye ve İstanbul halkının yanında olduklarını vurguladı.

Somali Limanlar ve Deniz Ulaştırma Bakanı'nın Taziye Ziyareti

Somali Limanlar ve Deniz Ulaştırma Bakanı Nur Farah Hırsi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a taziye ziyaretinde bulundu. Hırsi, FETÖ’nün Somali’deki tüm okullarının da Somali hükümeti tarafından kapatıldığını ifade etti.

İBB Kahramanlarına Teşekkür

Başkan Kadir Topbaş, FETÖ’nün hain kanlı darbe girişimi sırasında İstanbul Büyükşehir Belediye binasını kahramanca savunan ve kısa sürede darbecileri dışarı çıkaran güvenlik görevlilerine teşekkür etti.

TÜMSİAD Başkanı'nın Taziye Ziyareti

TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret ederek, Saraçhane’de şehit olan vatandaşlar için taziyelerini iletti.

Demokrasi ve Şehitler Mitingi

15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişimine karşı destan yazan Türk milleti, yurdun dört bir yanında 3 haftadır sürdürdüğü demokrasi nöbetlerini, Yenikapı’da 5 milyonu aşkın kişinin katıldığı tarihi mitingle taçlandırdı. “Demokrasi ve Şehitler Mitingi”nde her görüşten milyonlarca vatandaş, tüm dünyaya birlik ve demokrasi dersi verdi.

TBB "Darbeye Karşı Milli İrade Toplantısı"

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB), FETÖ'nün hain darbe girişimine karşı Başkan Kadir Topbaş’ın başkanlığında “Darbeye Karşı Milli İrade Toplantısı” düzenledi.

Yabancı Temsilcilerden Türkiye ve İstanbul'a Destek

FETÖ'nün hain darbe girişimi sonucu İstanbul Büyükşehir Belediye binası önünde hayatını kaybeden şehitlerimiz için açılan taziye defterini imzalayan yabancı ülke temsilcileri, demokrasi nöbetlerine devam eden Başkan Kadir Topbaş ve İstanbullulara tam destek verdi.

Saraybosna Kantonu Başbakanı'nın Ziyareti

Saraybosna Kantonu Başbakanı Elmedin Konakovic ve Saraybosna Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Skaka, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a taziye ziyaretinde bulundu.

UCLG-MEWA Heyeti'nden Taziye Ziyareti

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Heyeti, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit düşen vatandaşlar için Başkan Kadir Topbaş'a taziye ziyaretinde bulundu.