Osmangazi Köprüsü Açılış Töreni

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nin en büyük ayağını oluşturan Osmangazi Köprüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katıldığı törenle hizmete alındı.

UNESCO Dünya Miras Komitesi 40. Oturumu Basın Toplantısı

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'da düzenlenecek UNESCO Dünya Miras Komitesi’nin (DMK) 40. Oturumu’na ilişkin basın toplantısı düzenledi.

Protokol İftarı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, siyaset, sanat ve iş dünyasından pek çok isim ile iftar sofrasında biraraya geldi. Yenikapı Sahili Etkinlik Alanı’nda düzenlenen iftarın onur konuğu olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptıkları yatırımlar ile İstanbul’un güzelliğine güzellik kattıklarını söyledi.

Sayın Cumhurbaşkanı'nın Katılımı ile Antik Çağdan XXI. Yüzyıla Büyük İstanbul Tarihi Kitabı Tanıtım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. ile Türkiye Diyanet Vakfı İslam Araştırmaları Merkezi’nin işbirliği ile hazırlanan “Antik Çağdan XXI. Yüzyıla Büyük İstanbul Tarihi” isimli 10 ciltlik dev eser Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katıldığı törenle kamuoyuna tanıtıldı

Sayın Başbakan'ın Katılımı ile Bakırköy - Bahçelievler - Kirazlı Metro Hattı Temel Atma Töreni

Bakırköy - Bahçelievler - Kirazlı Metro Hattı’nın temeli, Başbakan Binali Yıldırım, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle atıldı.

TBMM Başkanı'nın Ziyareti

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı Saraçhane’deki Başkanlık Makamı'nda ziyaret etti.

Vezneciler'de Yaşanan Saldırı Sonrası Bölgeyi Ziyaret

Başbakan Binali Yıldırım ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bombalı saldırının gerçekleştiği Vezneciler Şehzadebaşı Caddesi'nde esnafa geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Çevre Projeleri Açılış Programı

Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Çevre Projeleri Açılış Töreni, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Çin İşadamlarının Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çin Halk Cumhuriyeti’nin İstanbul Başkonsolosu ve Çin işadamlarıyla Emirgan Beyaz Köşk'te biraraya geldi.

Smart City Expo İstanbul 2016 Akıllı Şehirler Fuar ve Kongresi Açılış Programı

Smart City Expo İstanbul 2016 Akıllı Şehirler Fuar ve Kongresi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve İspanya Eski Başbakanı Jose Luis Rodrigues Zapatero'nun katılımıyla Haliç Kongre Merkezi'nde açıldı.

Budapeşte Belediye Başkanı ile Görüşme

"Başkan Kadir Topbaş, Akıllı Şehirler Fuar ve Kongresi kapsamında İstanbul'da bulunan Macaristan Budapeşte Büyükşehir Belediye Başkanı Istvan Tarlos ile İBB Yatırım ve Hizmetleri Bilgilendirme Merkezi'nde biraraya geldi.

Akıllı Şehirler Zirvesi Smart CİTY Expo 2016 "Hoş Geldiniz Yemeği"

Başkan Kadir Topbaş, fuar kapsamında İstanbul'da bulunan davetliler ile Feriye Sarayı'nda biraraya geldi.