3. Köprü'de İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 65 ülkenin büyükelçi ve konsoloslarıyla, inşaatı bitmek üzere olan 3. Boğaz Köprüsü’nde incelemelerde bulundu.

UCLG MEWA Çevre Komitesi Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın başkanlığında düzenlenen UCLG-MEWA Toplantısı'nda, sürdürülebilir bir çevre için "İstanbul Deklarasyonu" yayınlandı.

Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları Anahtar Teslim Töreni

İstanbul’da kentsel dönüşümün başladığı Esenler Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle sahiplerine teslim edildi.

İstanbul'un Fethi'nin 563. Yılı Kutlama Programı

İstanbul’un Fethi’nin 563’üncü yıldönümü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla “yeniden diriliş yeniden yükseliş” ruhuyla kutlandı.

İstanbul - Batum Sanat Buluşması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul-Batum Sanat Buluşması kapsamında Batum’da açılan resim sergisine katıldı. Başkan Topbaş, dünyanın ortak lisanı olan kültürel aktivitelerin Türkiye ile Gürcistan’ın iyi ilişkilerini daha da geliştireceğine inandığını ifade etti.

İstanbul Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB) işbirliğiyle düzenlediği #oneistanbul yarışmasında dereceye girenlere ödülleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katıldığı bir törenle verildi.

4. Kez TBB Başkanlığı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 3 dönemdir yürüttüğü Türkiye Belediyeler Birliği’nin başkanlığına bir kez daha seçildi. “Şahsıma gösterilen güven duygusu için teşekkür ediyorum.” diyen Başkan Topbaş, yeni dönemde de güzel hizmetler vermeye devam edeceklerini söyledi.

Dünya İnsani Zirvesi

Birleşmiş Milletler tarihinde bir ilk olan ve İstanbul’da düzenlenen Dünya İnsani Zirvesi, 60’a yakın devlet ve hükümet başkanını biraraya getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen zirvede, küresel insani yardım sistemi masaya yatırıldı.

İSMEK Genel Sergisi Açılışı

236 bin İSMEK kursiyerinin eserlerini İstanbullularla buluşturan İSMEK’in 20. Yıl Genel Sergisi ve Festivali, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle açıldı.

9. Uluslararası Öğrenci Buluşması

9. Uluslararası Öğrenci Buluşması Final Programı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla İstanbul’da yapıldı.

İtalya'da Bulunan Madde Bağımlıları Rehabilitasyon Merkezi İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’da kurmayı planladıkları madde bağımlıları rehabilitasyon merkezi için beraberindeki heyetle birlikte İtalya’daki San Patrignano Madde Bağımlıları Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

İBB Gençlik Fuarı Açılış Programı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve gençleri kültür, sanat, eğlence dolu etkinliklerde biraraya getiren Türkiye’nin en büyük Gençlik Fuarı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla Yenikapı Etkinlik Alanı’nda açıldı.

Güçlü Şehirler Ağı Antalya Küresel Zirvesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Antalya’da düzenlenen Güçlü Şehirler Ağı Antalya Küresel Zirvesi'ne katıldı.

İran Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Tahran Belediye Başkanı Dr. Mohammad Bagher Ghalibaf’ın davetlisi olarak İran’ı ziyaret etti. Ziyarette, KİPTAŞ’ın İran’da konut yapması kararlaştırıldı.

Tekne Atıklarının Mavi Kart ile Toplanacağı Sistemin Tanıtımı

İstanbul'daki yat limanlarının tekne atıklarını 'Mavi Kart' ile toplayacağı sistemin tanıtımı Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımı ile Ataköy Marina'da yapıldı.

Eyüp'e Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Eyüp Belediyesi tarafından yaptırılan Belediye Hizmet Binası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete alındı.

Piyalepaşa İstanbul Projesi Temel Atma Töreni

Beyoğlu’nda hayata geçirilecek olan Piyalepaşa İstanbul’un temel atma törenine, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat katıldı.