Geleceğin Eğitimi Derneği Global Eğitim Zirvesi

“21. Yüzyılda Yeni Eğitim Trendleri” başlığı altında düzenlenen Global Eğitim Zirvesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla yapıldı.

BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon ile Toplantı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-moon ile İstanbul’da biraraya geldi. Görüşmenin ana gündemini küresel terör tehdidi ve Suriyeli göçmenler konusu oluşturdu.

Dünya Ormancılık, Su ve Meteoroloji Günü Kutlamaları

Dünya Ormancılık, Su ve Meteoroloji Günü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla Haliç Kongre Merkezi'nde kutlandı.

Slovenya'da Düzenlenen "Geleceğin Şehirleri" Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Slovenya Lübliyana’da düzenlenen “Geleceğin Şehirleri” toplantısında yaptığı konuşmada, yaptıkları yatırımlarla İstanbul’un odak şehir haline geldiğini söyledi.

Slovenya Lübliyana Belediye Başkanı ile Görüşme

"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Lübliyana Belediye Başkanı Zoran Jankovic'i ziyaret etti. Slovenya Büyükelçisi Serra Kaleli’nin de katıldığı görüşmede, şehirlerin gelişimi ve yatırımlar konuşuldu.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde Son Tabliyenin Yerleştirilmesi Töreni

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü her iki yakadan birleştiren son tabliye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle yerleştirildi.

Dünya Kadınlar Günü "Kadın Hayattır" Buluşması

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlenen “Kadın Hayattır” Buluşması, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla İstanbul Kongre Merkezinde yapıldı.

Cumhurbaşkanı'nın Himayelerinde Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni

Yeşilay Haftası dolayısıyla düzenlenen Zümrüdüanka Ödül Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Yeşilay’a katkılarından dolayı ödüle layık görüldü.

Suudi Arabistan Ekonomik Forum Toplantısı

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Suudi Arabistan’da düzenlenen Cidde Ekonomi Forum Toplantısı’na katıldı.