KKTC Turizm Bakanı'nın Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Turizm Bakanı Faiz Sucuoğlu ile biraraya geldi.

Portekiz Ankara Büyükelçisi'nin Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Portekiz Ankara Büyükelçisi Jorge Cabral ile Saraçhane Belediye Sarayı'nda biraraya geldi.

".istanbul" ve ".ist" Yeni Alan Adı Uzantıları Tanıtım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Saraçhane’deki belediye binasında gerçekleşen törenle, “.istanbul” ve “.ist” yeni alan adlarını tanıttı.

Singapur Ankara Büyükelçisi'nin Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Singapur'un Ankara Büyükelçisi A. Selverajah ile Saraçhane Belediye Sarayı'nda biraraya geldi.

Yunanistan Merkezi Belediyeler Birliği Başkanı'nın Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Yunanistan Merkezi Belediyeler Birliği Başkanı Yorgos Patoulis ile Saraçhane Belediye Sarayı'nda biraraya geldi.

Marmara Üniversitesi Tarafından Fahri Doktora Verilme Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a, İstanbul’a yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı Marmara Üniversitesi tarafından “Fahri Doktora” unvanı verildi. Başkan Topbaş, yaptıkları yatırımlarla, İstanbul’u dünyanın odak şehirlerinden biri haline getirdiklerini söyledi.

Sivil Toplum Kuruluşları ile Toplantı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Vuslat Platformu tarafından düzenlenen toplantıda, sivil toplum kuruluşlarına gelişen İstanbul’u anlattı. Başkan Topbaş, İBB’nin yatırımlarıyla 2019 yılında çok farklı bir İstanbul’un ortaya çıkacağını ifade etti.

Endonezya - Banda Açe Belediye Başkanı'nın Ziyareti

Banda Açe Belediye Başkanı Illiza Saaduddin Djamal, beraberindeki heyetle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

Hilyeyi Şerif ve Tesbih Müzesi'nin Açılış Töreni

İstanbul Sanat ve Medeniyet Vakfı Hilyeyi Şerif ve Tesbih Müzesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla açıldı.