Saraybosna Başbakanı'nın Ziyareti

Saraybosna Başbakanı Elmedin Konakovic, Saraybosna Kantonu Ulaştırma Bakanı Mujo Fuso ve Bosna Hersek İstanbul Başkonsolos Vekili Adi Durmic ile birlikte Başkan Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı Resmigeçit Töreni

Vatan Caddesi’nde yapılan resmigeçit törenine, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak ve İstanbul protokolü katıldı.

Yakutistan Yakutsk Belediye Başkanı'nın Ziyareti

Rusya Federasyonu’na bağlı Saha Cumhuriyeti’nin (Yakutistan) Başkenti Yakutsk Belediye Başkanı Aysen Nikolayev, bir heyetle birlikte Başkan Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

Avrasya Tüneli İnceleme Gezisi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, inşası süren Avrasya Tüneli'nde incelemelerde bulundular.

New York Brooklyn Belediye Başkanı'nın Ziyareti

New York Brooklyn Belediye Başkanı Eric Adams, beraberindeki heyetle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı ziyaret etti.

İngiltere Manchester Belediye Başkanı'nın Ziyareti

İngiltere Manchester Belediye Başkanı Tony Llyod, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı ziyaret etti.

Kazan Üniversitesi Öğrencilerinin Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Tataristan’dan gelen öğrencilerle biraraya geldi. Gençlik Meclisi Başkanı ve üyelerinin de yer aldığı ziyarette, konuk öğrencilere İstanbul'da yapılan yatırımlar tanıtıldı.