İstanbul'un Fethi Özel Gösterisi

İstanbul’un Fethi’nin 562’nci yıldönümü muhteşem gösterilerle kutlandı. “Yeniden diriliş, yeniden yükseliş” ruhuyla Yenikapı Sahili’nde gerçekleştirilen kutlamalar, İstanbullulara fetih coşkusunu doyasıya yaşattı.

Bakırköy Çiroz Engelliler Yaz Kampı’nın Geleneksel Açılışı ile Yeni Yapılacak Şile Engelliler Yaz Kampı’nın Tanıtım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Çiroz Engelliler Yaz Kampı kapılarını açtı. Açılış törenine katılan Başkan Kadir Topbaş, Şile’de yapımı devam eden kamp tamamlandığında toplam 7 bin kişiyi kamplarda misafir edeceklerini söyledi.

Şehir Hatları Filosuna 3 Adet Double Ended Tipi Yolcu Gemisi Hizmete Alım Töreni

İstanbul’un kent içi deniz ulaşımından daha etkin faydalanmasını sağlamak amacıyla Şehir Hatları filosuna 3 yeni gemi katıldı. Hizmet alım töreni, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla Sarıyer İskelesi’nde yapıldı.

20 Adet Tarihi Kancabaş Sandalı ile Yüzer İskelelerin Hizmete Alım Töreni

Tarihi sandalları ve yüzer iskeleleri hizmete alan Başkan Kadir Topbaş, altın boynuz Haliç’te, geçmişin güzelliklerinin tekrar yaşandığını söyledi.

Fevziçakmak Mahallesi Zeminaltı Otoparkı ve Pazar Yeri Çevre Düzenlemesi Temel Atma Töreni

İlçeye kazandırılacak yeni otopark ve pazar yeri çevre düzenlemesinin temeli Başkan Kadir Topbaş'ın katıldığı törenle atıldı.

Küçükçekmece Menekşe Deresi Çevre Düzenlemesi ve Park Yapımı Temel Atma Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Küçükçekmece’de yapılacak yatırımların temeli, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle atıldı. Başkan Topbaş, ilçeye 11 yılda 1 milyar 965 milyon TL yatırım yaptıklarını söyledi.

Mecidiyeköy - Beşiktaş - Kabataş Metro Hattı Temel Atma Töreni

7 km uzunluğundaki metro hattının temeli, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı görkemli bir törenle atıldı. 2018 yılında tamamlanması planlanan metro hattı ile Kabataş-Mecidiyeköy arasındaki yolculuk süresi 9 dakikaya inecek.

Beyoğlu Piyalepaşa Camii Zeminaltı Otoparkı ve Çevre Düzenlemesi Temel Atma Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Piyalepaşa Camii Zeminaltı Otoparkı ve çevre düzenlemesinin temeli, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle atıldı.

İBB Gençlik Meclisi 1. Olağan Vizyon Toplantısı ve Gençlik Şöleni

Toplantı ve Gençlik Şöleni, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapıldı. Gençler tarafından büyük bir coşku ile karşılanan Başkan Topbaş, “İstanbul’a yaptığımız hizmetler sizler ve yarınlar için…” dedi.

Arnavutköy İlçesine Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Toplu Açılış, Temel Atma ve Tanıtım Töreni

Arnavutköy’e 4 ayrı raylı sistem hattı getireceklerini açıklayan Başkan Topbaş, Habibler - Topkapı Tramvayı’nı da metroya dönüştüreceklerini söyledi.

Slovakya Başbakanı'nın Ziyareti

Başkan Kadir Topbaş, Slovakya Başbakanı Robert Fico'yu İstanbul'da ağırladı.

Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa Kapalı Spor Salonu, Gençlik Merkezi ve Zeminaltı Otoparkı Temel Atma Töreni

Gaziosmanpaşa’da düzenlenen törende konuşan Başkan Topbaş, ilçeye 11 yılda 1 milyar 968 milyon lira yatırım yaptıklarını söyledi.

Sultanbeyli İlçesi Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Sultanbeyli’ye yaptığı yatırım ve hizmetlerin toplu açılışı ile temel atması, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle yapıldı.

Silivri İSMEK Kurs Merkezi Açılış Töreni ile Selimpaşa İleri Biyolojik Atıksu Aktarma Tesisi İnceleme ve Basın Tanıtım Programı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Silivri’ye yaptığı İSMEK Kurs Merkezi, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete alındı. Başkan Topbaş, daha sonra basın mensupları ve milletvekilleri ile birlikte yapımına başlanan Selimpaşa İleri Biyolojik Arıtma Tesisi’ni gezerek, çalışmaları yerinde inceledi.

Anneler Günü Özel Programı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Anneler Günü’nü coşku içerisinde kutladı. Avcılar’da düzenlenen şölene katılan Başkan Kadir Topbaş, hayattaki en büyük öğreticinin anneler olduğunu söyledi.

İstanbul Shopping Fest Tanıtım Toplantısı

İstanbul’u dünyanın alışveriş merkezlerinden biri haline getirmeyi amaçlayan İstanbul Shopping Fest’in tanıtım toplantısı, Başkan Kadir Topbaş'ın katılımıyla İstanbul Ticaret Odası’nda yapıldı.

Shangay Belediye Başkanı'nın Ziyareti

Shangay Belediye Başkanı Yang Xiong, beraberindeki heyetle birlikte Başkan Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.

Kadıköy Gazhane Binalarının Restorasyonu Tanıtım Töreni

Yenilenen yapıları basına tanıtan Başkan Kadir Topbaş, Kadıköy’ün kurulacak enerji müzesi ve kültür merkezi ile çok önemli aktivite alanına kavuşacağını söyledi.

Büyükçekmece İleri Biyolojik Atıksu Tesisi Basın Tanıtım Programı

Yapımı büyük ölçüde tamamlanan Büyükçekmece İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’ni basına tanıtan Başkan Kadir Topbaş, deniz suyundan içmesuyu üretileceğinin müjdesini de verdi.

İstanbul Muhtarları ile Toplantı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’un 39 ilçesinde görev yapan mahalle muhtarlarıyla Haliç Kongre Merkezi’ndeki toplantıda biraraya geldi.