Uluslararası Yatırım Zirvesi Açılış Programı

Yatırım Zirvesi 2015, Başkan Kadir Topbaş’ın yanı sıra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile çok sayıda yerli ve yabancı işadamının katılımıyla İstanbul’da yapıldı.

Belçika Dış Ticaret Bakanı'nın Ziyareti

Belçika Dış Ticaret Bakanı Pieter De Crem, beraberindeki heyetle birlikte Başkan Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.

23 Nisan Çocuk Festivali

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 95. yılı etkinlikleri kapsamında İstanbul Valiliği ile birlikte düzenlediği “İstanbul Çocuk Festivali”, Maltepe Yaşam, Spor, Kültür ve Eğlence Parkı’nda gerçekleşti.

Üsküp Belediye Başkanı'nın Ziyareti

Üsküp Belediye Başkanı Koce Trajanovski ve beraberindeki heyet, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.

10. Lale Festivali - Dünyanın En Büyük Lale Halısı Tanıtım Programı

İstanbul, 545 bin canlı lalenin oluşturduğu 1.262 m2'lik halıyla bir dünya rekoruna ev sahipliği yaptı. Sultanahmet’te yer alan halının açılışı, Başkan Kadir Topbaş tarafından yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Moskova Belediyesi Arasında İşbirliği İmza Töreni

Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Saraçhane Belediye Sarayı’nda biraraya geldi. Başkan Kadir Topbaş, görüşmede, meslektaşıyla işbirliği anlaşması imzaladı.

Turizm Acentaları ile Toplantı

Başkan Kadir Topbaş’ın ev sahipliğinde, Emirgan Korusu’ndaki Beyaz Köşk’te verilen kahvaltıya, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Ortadoğu ve Afrika’da bulunan yaklaşık 300 turizm acente yetkilisi ile yabancı basın mensupları katıldı.

UNACLA - BM Yerel Yönetimler Danışma Kurulu Ana Komite Toplantısı

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı (UCLG) ile Birleşmiş Milletler Yerel Yönetimler Danışma Kurulu’nun (UNACLA) Başkanlığı’nı da yürüten Kadir Topbaş, UNACLA’nın Kenya’da yapılan toplantılarına katıldı.

10. İstanbul Lale Festivali Açılış Programı

10. İstanbul Lale Festivali, Başkan Kadir Topbaş'ın katılımıyla Emirgan Korusu'nda yapılan törenle başladı. İstanbul ve İstanbullular, şehrin simgelerinden biri olan lale ile bir kez daha buluştu.

UNESCO Paris Programı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, UNESCO’nun kuruluşunun 70. yılı ve İstanbul’un organizasyona katılımının 30. yılı dolayısıyla Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen kutlamalara katıldı.

UNESCO Paris Programı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, UNESCO’nun kuruluşunun 70. yılı ve İstanbul’un organizasyona katılımının 30. yılı dolayısıyla Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen kutlamalara katıldı.