Tokatlılar Buluşması

Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen “Tokatlılar Buluşması”, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımları ile yapıldı

Sayın Başkan’a Devlet Madalyası Takdimi

Tataristan Cumhurbaşkanı Rustam Mınnıhanov, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a Tataristan’ın başkenti Kazan Belediyesi’ne ait yerel yönetimlerin güçlendirilmesine ilişkin yaptığı çalışmalarından dolayı “Devlet Madalyası” takdim etti.

Polonya Dışişleri Bakanı’nın Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Polonya Dışişleri Bakanı Grzegorz Schetyna ile Hıdiv Kasrı’nda biraraya geldi.

Sayın Başkan’ın Kazan Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Tataristan’ın başkenti Kazan’da bazı temaslarda bulundu. Kazan Belediye Başkanı Ilsur Metşin ile görüşen Başkan Topbaş, daha sonra Kazan Federal Üniversitesi Rektörü İlşat Gaffurov ile görüştü; öğrenci ve öğretim üyeleri ile biraraya geldi.

Malezya Kuala Lumpur Belediye Başkanı’nın Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Malezya Kuala Lumpur Belediye Başkanı 1348 Ahmat Phesal Bin Talep ile biraraya geldi.

Nevruz Bayramı Kutlama Programı

İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Zeytinburnu Belediyesi’nin birlikte düzenlediği Nevruz Bayramı etkinlikleri Zeytinburnu Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı. Dostluk, barış ve kardeşlik mesajlarının verildiği kutlamalar renkli görüntülere sahne oldu.

18 Mart Şehitleri Anma Töreni

Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Edirnekapı Şehitliği’nde düzenlenen törende, kara, deniz, hava ve 1346 polis şehitleri anıldı.

“Rahim Ağzı Kanserine ‘Dur!’ Diyelim” Sempozyumu

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu, Kadın Sağlıkçıları Eğitim ve Dayanışma Vakfı ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Kanser Daire Başkanlığı’nca Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Rahim Ağzı Kanserine Dur! Diyelim başlıklı sempozyumun onursal başkanlığını yaptı.

Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi’nde Yapılan “Akıllı Şehircilik” Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Akıllı Şehircilik” konseptinin Barselona modeli üzerinden ele alındığı toplantıda, İstanbul’un inovatif başarısını anlattı.

Çırpıcı Kent Parkı Basın Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Etabı tamamlanan Çırpıcı Kent Parkı’nda incelemelerde bulundu.

TBB Araç Teslim Töreni

Türkiye Belediyeler Birliği, sınırlarında mülteci bulunması sebebiyle mali yükü artan belediyelere çeşitli iş makinası ve hizmet ekipmanları hibe etti. Diyarbakır’da düzenlenen araç teslim törenine, Başkan Kadir Topbaş ve Encümen Üyeleri ile araç hibe edilen belediyelerin başkan ve üst düzey bürokratları katıldı.

TBB Konukevi Açılışı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve beraberindeki belediye başkanları, TBB Konukevi’nin açılışını gerçekleştirdi.

UCLG Dünya Teşkilatı Başkanı Dr. Kadir Topbaş’tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı