BM Kadına Karşı Şiddetle Mücadele İçin 16 Günlük Aktivizm Kampanyası Açılış Töreni

Birleşmiş Milletler'in dünya çapında organize ettiği “Kadına Karşı Şiddetle Mücadele İçin 16 Günlük Aktivizm Kampanyası”, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Avrupa ve Orta Asya Bölge Direktörü ve Türkiye Temsilcisi Ingibjorg Gisladottir tarafından Kız Kulesi'nde başlatıldı.

BM Genel Sekreteri'nin Ziyareti

Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-moon, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile çalışma toplantısında biraraya geldi.

Vodafone 37. İstanbul Maratonu

Dünyanın kıtalar arasında koşulan ilk ve tek maratonu olan Vodafone İstanbul Maratonu’nda onbinler Asya’dan Avrupa’ya 37’ncı kez koştu. Altın kategoride koşulan maratonun startı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Avrupa ve Orta Asya Bölge Direktörü ve Türkiye Temsilcisi Ingibjorg Gisladottir tarafından verildi.

Vodafone 37. İstanbul Maratonu Kupa ve Madalya Töreni

Vodafone 37. İstanbul Maratonu’nda dereceye giren sporculara ödülleri, düzenlenen törenle, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından verildi.

Baltalimanı Japon Bahçesi Düzenlemesi Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Baltalimanı’nda yenilediği Japon Bahçesi, Japonya Başbakanı Shinzo Abe, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve kardeş şehir Shimonoseki Belediye Başkanı Tamoaki Nakao'nun katıldığı törenle açıldı.

Japonya Shimonoseki Belediye Başkanı'nın Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Japonya Shimonoseki Belediye Başkanı Tamoaki Nakao ile biraraya geldi.

10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni - CRR Programı

Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen 10 Kasım Anma Programı'na, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Orgeneral Ümit Dündar, askeri ve mülki erkan ile öğrenciler katıldı.

10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni - Taksim Cumhuriyet Anıtı'na Çelenk Koyma

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 77’nci yılında Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlenen törenle anıldı. Törene, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, askeri ve mülki erkan ile gaziler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.