Cumhuriyet Bayramı 92. Yıldönümü Etkinlikleri - Vatan Caddesi Geçit Töreni

Vatan Caddesi’ndeki resmigeçit törenine, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin ve 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar katıldı.

BM Kadına Karşı Şiddetle Mücadele İçin 16 Günlük Aktivizm Kampanyası Basın Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Avrupa ve Orta Asya Bölge Direktörü ve Türkiye Temsilcisi Ingibjorg Gisladottir ile birlikte, New York’ta başlayıp İstanbul’da tamamlanacak “Kadına Karşı Şiddetle Mücadele İçin 16 Günlük Aktivizm Kampanyası”na imza attı.

Finlandiya Cumhurbaşkanı'nın Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö ile biraraya geldi. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen görüşmede, atık yönetimi, çevre ve çevresel değerlerin ölçülmesi konuları üzerinde duruldu.

İstanbul Çırpıcı Kent Parkı ile 2 Adet Yeni İtfaiye Binasının Açılışı ve 99 Adet İtfaiye Aracının Toplu Hizmete Alım Töreni

150 bin m2 alana sahip Çırpıcı Kent Parkı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katıldığı törenle hizmete açıldı. Törende ayrıca 2 yeni itfaiye istasyonu ile 99 adet itfaiye aracı da hizmete alındı.

Tiran Belediye Başkanı'nın Ziyareti

Arnavutluk Tiran Belediye Başkanı Erion Veliaj, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı ziyaret etti.