Filistin Nablus Belediye Başkanı ve Napoli Belediye Başkan Yardımcısı’nın Ziyaretleri

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı UCLG ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Filistin Nablus Belediye Başkanı Ghassan Al Shaka ve Napoli Belediye Başkan Yardımcısı Alessandro Fucito ile Saraçhane Belediye Sarayı’nda biraraya geldi.

İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu Açılış Töreni

Bünyesinde Türkiye’nin en modern stadını ve spor kompleksini barındıran İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.

Sayın Başbakan’ın Katıldığı Ankara - İstanbul Hızlı Tren Sefer Başlama Töreni

İstanbul - Ankara arasındaki yolculuk süresini 3,5 saate indiren Yüksek Hızlı Tren, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı görkemli bir törenle hizmete alındı.

İBB Bayramlaşma Töreni

Saraçhane’deki Başkanlık Sarayı’nda mesai arkadaşlarıyla bayramlaşan Başkan Kadir Topbaş, “Biz bayram yapmıyoruz, bayram yaptırıyoruz.” dedi.

Esenler Belediyesi Kadir Gecesi Programı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Esenler Meydanı’nda düzenlenen Kadir Gecesi Dua Programı’na katıldı.

İBB İstanbul Protokol İftarı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve eşi Özleyiş Topbaş’ın ev sahipliğinde Yenikapı Şehir Parkı’nda yapılan iftar programı, siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından pek çok isim ile semavi dinlerin temsilcilerini buluşturdu.

İBB Avrupa ve Asya Yakası Muhtarları İftarı

Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbullu muhtarlarla Yenikapı Şehir Parkı’nda düzenlenen iftarda buluştu.

Başakşehir Stadı İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yapımı süren Başakşehir Stadı’nda incelemelerde bulundu.

İBB Meclis Üyeleri İftarı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İBB Meclis Üyeleri ile Yenikapı Etkinlik Alanı’nda iftar yaptı.

Okçular Tekkesi İftar Programı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Okçular Vakfı ve Spor Eğitim Tesisi’nde Kur’an-ı Kerim eğitimi alan öğrenci ve aileleri ile iftar yemeğinde buluştu.

Kardeşlik İftarı Programı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla 81 ilde yetim ve yakınlarına yönelik Kardeşlik İftarı Programı düzenlendi. İftar programının İstanbul ayağı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve eşi Özleyiş Topbaş’ın ev sahipliğinde Yenikapı Şehir Parkı’nda yapıldı.

Hırka-i Şerif'in Ziyarete Açılış Töreni

Veysel Karani Hazretleri’nin soyundan gelenler tarafından korunan ve bugüne kadar getirilen Hırka-i Şerif, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla Fatih’teki Hırka-i Şerif Camii’nde ziyarete açıldı.

Beyoğlu Belediyesi İftar Programı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, semavi dinlerin temsilcileri, iş adamları ve sivil toplum kuruluşları ile İstanbul’un buluşma noktası olan Taksim Meydanı’nda iftar yaptı.