AKOM Su Zirvesi

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AKOM’da düzenlenen Su Zirvesi’nde acil eylem planlarını masaya yatırdılar.

İBB Asırlık Tatlar ve Sanatlar Çarşısı

Ramazan ayının manevi atmosferini en iyi yansıtan mekanlardan biri olan Asırlık Tatlar ve Sanatlar Çarşısı’nın kapıları, Başkan Kadir Topbaş tarafından tarihi Sultanahmet Meydanı’nda açıldı.

Tataristan Sabantuy Bayramı Kutlamaları

UCLG ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kazan Büyükşehir Belediye Başkanı Ilsur Metşin’in davetlisi olarak gittiği Tataristan Başkenti Kazan’da Sabantuy (Bahar) Bayramı törenlerine katıldı.

UCLG 2014 Yönetim Kurulu Toplantısı

Kadir Topbaş’ın başkanlığında yapılan toplantıya, dünyanın dört bir yanından belediye başkanları ve yerel yöneticiler katıldı. Liverpool kentinin ev sahipliği yaptığı toplantıda, UCLG’ye katılmak isteyen şehirler ve sürdürülen çalışmalar değerlendirildi.

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Zhang Qingyang'ın Veda Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, görev süresi dolan Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Zhang Cqingyang’ı Saraçhane’deki Belediye Sarayı’nda ağırladı.

New York Eski Belediye Başkanı Michael Bloomberg'in Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, New York Eski Belediye Başkanı ve Bloomberg Philanthropies’in kurucusu olan İşadamı Michael Bloomberg’i İstanbul’da ağırladı.

New York Eski Belediye Başkanı Michael Bloomberg ile İstanbul Gezisi

Başkan Kadir Topbaş, Sultanahmet Meydanı’nda karşıladığı konuğu Bloombeg’i, Yerebatan Sarnıcı, Milion Taşı ve Alman Çeşmesi gibi tarihi eserlerin birarada bulunduğu Tarihi Yarımada’da gezdirdi.

TBB 2014 Yılı 1. Olağan Meclis Toplantısı

Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ankara’da düzenlenen TBB’nin 2014 yılı 1. Olağan Meclis Toplantısı’nda yeniden birliğin başkanı seçildi.

Bulgaristan Filibe Valisi’nin Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Filibe Valisi Vencisiav Kaymakamov ve beraberindeki heyetle İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Sütlüce’deki Yatırım ve Hizmetleri Bilgilendirme Merkezi’nde biraraya geldi.

Sayın Başbakan’ın Katıldığı 3. Havalimanı Temel Atma Töreni

Cumhuriyet Tarihi’ndeki en yüksek yatırımla inşa edilecek olan İstanbul Yeni Havalimanı’nın temeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle atıldı.

İstanbul Shopping Fest Açılış Programı

Alışveriş ve moda tutkunlarını İstanbul’da biraraya getiren İstanbul Shopping Fest 2014, görkemli bir törenle açıldı.

Sayın Başbakan'ın Katılımları ile Ortaköy Camii Açılışı

Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün restore ettiği tarihi Büyük Mecidiye Camii, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle ibadete açıldı.

Somali Benadir Bölge Valisi’nin Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Somali Benadir Bölge Valisi ve Mogadişu Belediye Başkanı Hassan Mohamed Hussein ve beraberindeki heyetle İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Sütlüce’deki Yatırım ve Hizmetleri Bilgilendirme Merkezi’nde biraraya geldi.

Değerler Olimpiyatı 2014 Türkiye Finali Ödül Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Değerler Olimpiyatı 2014 Türkiye Finali Ödül Töreni’ne katıldı. Başkan Topbaş, Ortaokul Ahde Vefa 1’incisi Kübra Alim ve Lise Ahde Vefa 1’incisi Eyüp Akbaş’a ödüllerini verdi.

Tokatlılar Buluşması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Tokat İli Dernekler Federasyonu tarafından Başakşehir’in Şamlar Köyü’nde düzenlenen piknikte Tokatlılarla biraraya geldi.