İstanbul’un Fethi’nin 561. Yılı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’un Fethi’nin 561’inci yıl dönümü dolayısıyla Fatih Sultan Mehmet’in Fatih Camii’ndeki türbesini ziyaret etti.

Okçular Tekkesi 2. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından aslına uygun olarak inşa edilen ve İstanbul’a yeniden kazandırılan tarihi Okçular Tekkesi, 2. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması’na ev sahipliği yaptı.

Birleşmiş Milletler Ekonomi ve Sosyal Konsey Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, New York’ta düzenlenen Birleşmiş Milletler Ekonomik ve Sosyal Konsey Toplantısı’na katıldı. BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon, 2016 Dünya İnsani Yardım Zirvesi’nin İstanbul’un ev sahipliğinde yapılacağını açıkladı.

Kastamonu Günleri Programı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) tarafından İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 7. Kastamonu Günleri’ne katıldı.

UNDP Başkan Yardımcısı - Avrupa ve Bağımsız Devletler Bölge Direktörü Cihan Sultanoğlu ve UNDP Mukim Koordinatörü Kamal Malhatra’nın Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Başkan Yardımcısı Cihan Sultanoğlu ile Saraçhane Belediye Sarayı’nda biraraya geldi.

“Kentsel Dönüşümün Sosyal Boyutu” Sempozyumu

Kentsel Dönüşümün Sosyal Boyutu konulu sempozyum, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla İstanbul Ticaret Odası’nda yapıldı.

Eminönü Yeni Camii Meydanı Açılışı

5 bin 400 m2’lik bir alana sahip olan Yeni Camii Meydanı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.

Gümüşhane Tanıtım Günleri

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 5. Gümüşhane Tanıtım Günleri’ne katıldı.

Marmara Belediyeler Birliği 2014 Yılı Olağan 1. Genel Kurul Toplantısı

Toplantı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla Grand Cevahir Otel’de yapıldı. Kent ve yerel diplomasinin önemine dikkat çeken Başkan Topbaş, yaptıkları her çalışmanın yerel yönetimlere örnek teşkil ettiğini söyledi.