Merhum Cumhurbaşkanı Sayın Turgut Özal’ı Kabri Başında Anma Töreni

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, vefatının 21’inci yılında saygıyla anıldı. Topkapı’daki Anıtmezar’da düzenlenen törene katılan Başkan Kadir Topbaş, Özal ailesine taziyelerini sundu.

“Belediyelerimiz ile Yürüyoruz” Etkinliği

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Florya’da düzenlenen “Belediyelerimiz ile Yürüyoruz” temalı halk sağlığı yürüyüşüne katıldılar.

Rize Tanıtım Günleri

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Rize Dernekler Federasyonu tarafından İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Rize Tanıtım Günleri’ne katıldı.

İstanbul Valiliği ve İBB 23 Nisan Kutlama Programı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, etkinlikler kapsamında makam koltuğunu, ilkokul 4’üncü sınıf öğrencisi Zeynep Uymuşlar’a bıraktı. Başkan Topbaş daha sonra Feshane ve Vialand Tema Park’ta düzenlenen etkinliklere katıldı.

İBB KiPTAŞ Hadımköy 1.544 Konut Kura Çekimi Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın talimatıyla başlatılan 10 Bin Konutluk Sosyal Konut Projesi’nin ilk etabı olan 1.544 dairelik Hadımköy 3. Etap Konutları için kura çekilişi, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapıldı.

Sayın Başbakan’ın Katıldığı İstanbul Boğazı Karayolu Tüneli Kazı Başlangıç Töreni

Avrasya Tüneli Karayolu Tüp Geçiş Projesi’nin kazı başlangıcı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapıldı.

Başakşehir Stadı İnceleme Gezisi

Başkan Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Başakşehir Stadyumu şantiyesinde incelemelerde bulundu.

Sayın Başbakan’ımızın Katılımıyla Avcılar Ambarlı İleri Biyolojik Arıtma Tesisi Açılışı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “Marmara’ya %100 biyolojik arıtma” hedefiyle inşa ettiği Ambarlı İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.

İstanbul’daki Başkonsoloslarla Kahvaltılı Toplantı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’da görev yapan başkonsoloslarla Emirgan Korusu’ndaki Beyaz Köşk’te biraraya geldi.

İstanbul İl Seçim Kurulu’ndan Mazbata Alım Programı

30 Mart Yerel Seçimleri’nde geçerli oyların %48’ni alarak üçüncü kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Kadir Topbaş, Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’nde düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

Sayın Başkan’ın Mazbata Alım Sonrası İBB’ye Gelişi ve Karşılanması

İstanbul Belediye Başkanlığı’na 3’üncü kez seçilerek, mazbatasını alan Kadir Topbaş, Saraçhane Belediye Sarayı’na gelişinde mesai arkadaşları ve İstanbullular tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Sayın Başkan’ın Yabancı Basın Mensuplarıyla Buluşması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Lale Festivali kapsamında yabancı basın mensuplarıyla biraraya geldi.

9. İstanbul Lale Festivali Açılış Töreni

İstanbul ve İstanbullular, şehrin simgelerinden biri olan lale ile bir kez daha buluştu. 9. İstanbul Lale Festivali’nin açılışı, Emirgan Korusu'nda Başkan Kadir Topbaş'ın katıldığı törenle yapıldı.

Lale Festivali - İsmail Acar Geleneksel Resim Sergisi Açılışı

İsmail Acar tarafından festival kapsamında hazırlanan resim sergisinin açılışı, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla Emirgan Korusu’ndaki Lale Vakfı’nda yapıldı.