Sayın Başkan Oyunu Kullandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 30 Mart Yerel Seçimleri için oyunu eşi Özleyiş Topbaş ile birlikte İstanbul Florya’da bulunan Murat Kölük İlköğretim Okulu’nda kullandı.

Sultanbeyli Gölet Çevre Düzenlemesi Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sultanbeyli’nin 25 yıldır yolunu gözlediği Gölet Projesi’ni hayata geçirdi. Sultanbeyli Gölet Çevre Düzenlemesi, Su Oyunları Gösteri Merkezi, Spor ve Sosyal Tesisleri, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Çekmeköy’e Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Tanıtım, Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çekmeköy’e yapılan yatırım ve hizmetlerin tanıtım, temel atma ve toplu açılış törenine katıldı. Başkan Topbaş, yapımı devam eden Üsküdar - Çekmeköy - Taşdelen Metro Hattı’nın 2015’te tamamlanacağını söyledi.

Şehit ve Gazi Aileleriyle Topkapı Sosyal Tesisleri’nde Yemek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 99. Yıldönümünde şehit ve gazi aileleriyle Topkapı Sosyal Tesisleri’nde biraraya geldi.

Çanakkale Zaferi’nin 99. Yılı ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü Etkinlikleri

Çanakkale Zaferi’nin 99. yılı ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Edirnekapı Şehitliği'nde düzenlenen törende, kara, deniz, hava ve polis şehitleri anıldı.

10 Bin Konutluk Sosyal Konut Projesinin Tanıtımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, dar gelirli vatandaşlar için söz verdiği ve toplamda 10 bin konuttan oluşacak sosyal projeyi tanıttı. Hadımköy’deki 1.472 konutluk ilk etabın tanıtımı ve satışı düzenlenen törenle yapıldı.

Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nin Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Sultangazi’de inşa edilen Ahmet Yesevi Kültür Merkezi, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.

“Daha Yapacak Çok İşimiz Var” Basın Toplantısı

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Daha yapacak çok işimiz var” konulu basın toplantısı ile İstanbul’da yapılan, yapımı devam yatırımlar ile yeni projeler tanıtıldı.

Avcılar Ispartakule - Bahçeşehir Bağlantı Yolu ile Avcılar Tahtakale Köprüsü ve Kavşak Düzenlemesinin Temel Atma Töreni

Avcılar Ispartakule - Bahçeşehir Bağlantı Yolu ile Avcılar Tahtakale Köprüsü ve kavşak düzenlemesinin temeli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla atıldı.

İstanbul Roman Buluşması Etkinlikleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Roman Dernekleri Federasyonu işbirliği ile Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen İstanbul Roman Buluşması, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla yapıldı.

Güngören'e Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Tanıtım, Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Marmara Caddesi’ndeki Güngören Parkı’nda düzenlenen Güngören ilçesine yapılan yatırım ve hizmetlerin tanıtım, temel atma ve toplu açılış törenine katıldı.

Artvin’in Kurtuluşunun 93. Yıldönümü Kutlamaları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, memleketi Artvin’in Kurtuluşunun 93. Yıldönümü Kutlamaları kapsamında Artvin dernek ve vakıflarının Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlediği törene katıldı.

Erzurum’un Kurtuluşunun 96. Yıldönümü Kutlamaları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Erzurum’un Kurtuluşunun 96. Yıldönümü Kutlamaları kapsamında Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı tarafından Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen törene katıldı.

Şile'ye Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Şile ilçesine yaptığı yatırım ve hizmetlerin toplu açılış ve temel atma töreni, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla Şile Belediyesi Meydanı’nda yapıldı.

Melen Barajı Temel Atma Töreni

Dünyanın en büyük içmesuyu tedarik barajı olacak olan Melen Barajı’nın temeli, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı görkemli bir törenle atıldı.

Viaport Marin Projesi’nin Tanıtım Toplantısı

İstanbul’un önemli bir aktivite merkezi olarak Tuzla’da inşa edilecek Viaport Marin Projesi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından Çırağan Kempinski Hotel’de düzenlenen toplantı ile basın mensuplarına tanıtıldı.

Esenyurt Roman Kültürevi’nin Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Esenyurt’ta katıldığı programda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanan Ücretsiz veya İndirimli Seyahat Kartları Yönetmeliği’ni İstanbul’da uygulamaya başladıklarının müjdesini verdi.

Trabzon Tanıtım Günleri Etkinliği

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Trabzon’un Kurtuluşunun 96. Yıldönümü Kutlamaları kapsamında İstanbul’da faaliyet gösteren Trabzon Dernekleri Federasyonu tarafından İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri’ne katıldı.

Pendik'e Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Toplu Açılış ve Tanıtım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Pendik Kurtköy Spor Kompleksi önünde düzenlenen Pendik İlçesine Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Toplu Açılış ve Tanıtım Töreni’ne katıldı.

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi Yıkım ve Temel Atma Töreni

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi Yıkım ve Temel Atma Töreni, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla yapıldı. Başkan Topbaş, Fikirtepe’nin imar sorununu çözdüklerini ve başladıkları projeyi bitireceklerini söyledi.