Başakşehir’e Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Toplu Açılış ve Tanıtım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Başakşehir’e yapılan yatırım ve hizmetlerin toplu açılış ve tanıtım törenine katıldı. Başkan Topbaş, ilçeye yaptıkları 3,5 milyar liralık yatırımın pek çok büyükşehir ve il belediyesinin bütçesinden daha büyük olduğunu söyledi.

İstanbul’un İlk Yerli Üretim Tramvay Aracının Tanıtımı ve Deneme Seferi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yedi tepeli kentten ilham alarak tasarladığı ve ürettiği ilk yerli tramvay hizmete alındı. İstanbul’un ilk yerli üretim tramvay aracının tanıtımı ve deneme seferi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından yapıldı.

Beylikdüzü'neYapılan Yatırım ve Hizmetlerin Açılış ve Toplu Tanıtım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beylikdüzü ilçesine yapılan yatırım ve hizmetlerin açılış ve toplu tanıtım törenine katıldı. Başkan Topbaş, yapımı tamamlanan Osmanlı Bahçesi’nin açılışını da yaptı.

Sancaktepe'ye Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Tanıtım ve Toplu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Sancaktepe’ye yaptığı yatırım ve hizmetlerin tanıtımı ve toplu açılışı Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle yapıldı. Başkan Topbaş, her ilçeye rehabilitasyon merkezi ve kreş yapacaklarının müjdesini verdi.

Bahçelievler'e Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Açılış ve Toplu Tanıtım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bahçelievler’e yapılan yatırım ve hizmetlerin açılış ve toplu tanıtım törenine katıldı. Başkan Topbaş, yapacakları 2 yeni metro hattı ile ilçe halkının ulaşımını rahatlatacaklarını söyledi.

Avcılar'a Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Tanıtımı ve Temel Atma Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Avcılar’da yaptığı yatırım ve hizmetlerin tanıtımı ile 5 yeni yatırımın temel atma töreni, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla yapıldı.

İstanbul Berberler Odası Mensupları ile Toplantı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Berberler Odası tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen kongreye katıldı. Başkan Topbaş, kuaförlerin “İstanbul seninle gurur duyuyor” tezahüratlarıyla karşılandı.

Sarıyer PTT Evleri Tapu Dağıtımı ile Yeni Erguvan Otobüsleri Tanıtım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çayırbaşı Fidanlığı’nda düzenlenen Sarıyer PTT Evleri Tapu Dağıtım ve Yeni Erguvan Otobüsleri Tanıtım Töreni’ne katıldı.

Şişhane - Haliç Metro Geçiş Köprüsü - Yenikapı Metro Hattı’nın Hizmete Alım Töreni

İstanbul Metrosu ile asrın projesi Marmaray’ı birbirine bağlayan Şişhane - Haliç Metro Geçiş Köprüsü - Yenikapı Metro Hattı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı.

İstanbul Çırpıcı Kent Parkı Basın Gezisi

"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Çırpıcı Kent Parkı’nı basın mensuplarına gezdirdi. Başkan Topbaş, İstanbul’a 500 bin metrekarelik bir kent parkı kazandıracaklarını söyledi."

Mecidiyeköy - Kağıthane - Alibeyköy - Mahmutbey Metro Hattı Temel Atma Töreni ve 201 Adet Yeni Otobüsün Daha Hizmete Alım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi “her yerde metro, her yere metro” hedefinde dev bir adım daha attı. Avrupa Yakası’nın trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan 18 km uzunluğundaki Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro Hattı’nın temeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı görkemli bir törenle atıldı. Törende, 201 adet yeni ve modern otobüs de hizmete alındı.

20 Yol ve Kavşağın Toplu Açılış Töreni

Ulaşım sorununa kalıcı çözümler üretmek için yapımı tamamlanan 20 yeni yol ve kavşak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla Kartal’da düzenlenen törenle hizmete girdi.

Atina Belediye Başkanı Giorgos Kaminis’in Nezaket Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Atina Belediye Başkanı Giorgos Kaminis’i Saraçhane’deki Başkanlık Makamı’nda ağırladı.

Beyoğlu İlçesine Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Tanıtım ve Toplu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Beyoğlu’na yaptığı yatırım ve hizmetlerin toplu tanıtım ve açılışı, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle yapıldı.

149 Adet Yeni Otobüsün Daha Hizmete Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden Otobüs A.Ş.’nin filosuna 149 adet erguvan rengi modern otobüs daha katıldı. Anadolu Yakası’nda hizmet verecek otobüsler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete alındı.

İBB Başkanı Kadir Topbaş, Dünyayı Yöneten 14 Türk’ten Biri

Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü tarafından yapılan “Dünyayı Yöneten Türkler” isimli çalışma ile dünyada söz sahibi olan 14 Türk belirlendi. Çalışmada adı geçen isimler arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da yer aldı.

Sayın Başbakan’ın Katıldığı Okmeydanı Tapu Dağıtım Töreni

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Okmeydanı Tapu Dağıtım Töreni’ne katıldılar.

Sivas Vadi Federasyonu Birlik Gecesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sivas Vadi Federasyonu tarafından Dedeman Otel’de düzenlenen birlik gecesinde Sivaslılarla biraraya geldi.