39 İlçe Belediye Başkanı ile Toplantı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’daki tüm ilçe belediye başkanlarıyla biraraya geldi. Toplantıda, İstanbul’da yapılan yatırım ve hizmetlerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Karabük Günleri Açılışı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bu yıl ilki düzenlenen Karabük Günleri etkinliğine katıldı. Başkan Topbaş, Karabük’ün hem sanayisi hem bulunduğu konum itibariyle çok önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

UCLG-MEWA Yönetim Kurulu ve Konseyi Ortak Toplantısı Akıllı Şehirler ve İnovasyon Zirvesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ile Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) öncülüğünde düzenlenen Akıllı Şehirler ve İnovasyon Zirvesi’ne katıldı.

Çad Encemine Belediye Başkanı Ali Haroun ile Kardeş Şehir İmza Protokol Töreni

İstanbul ile Çad’ın Başkenti Encemine şehri arasında Kardeş Şehir Protokolü imzalandı. Başkan Kadir Topbaş, dost ve kardeş ülke Çad ile pek çok alanda bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacaklarını söyledi.

AK Parti 1. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı

AK Parti 1. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı.

Sayın Başkan’ın İstanbul Hali Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bayrampaşa’da bulunan Avrupa Yakası İstanbul Hali’ni ziyaret ederek esnaf odaları temsilcileriyle görüştü.

Sinop Günleri Açılışı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Vasip Şahin ile birlikte İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Sinop Tanıtım Günleri” etkinliğine katıldı.

İspanya Dışişleri Eski Bakanı’nın Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İspanya Dışişleri Eski Bakanı Miguel Angel Morattinos’u İstanbul’da ağırladı.

Türkiye - İtalya İş Forumu

Türkiye-İtalya İş Forumu Başbakan Ahmet Davutoğlu, İtalya Başbakanı Matteo Renzi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla İstanbul’da düzenlendi.

Türk Sineması’nın 100. Yılı YıldızlarGeçidi Gecesi

Türk Sineması’nın 100. yılı, “Türk Sineması’nda Yıldızlar Geçidi Etkinliği” ile kutlandı. Programa, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanı sıra Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın ve Emel Sayın gibi efsane sanatçılar katıldı.

İstanbul’daki Başkonsoloslarla Toplantı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’da görev yapan başkonsoloslarla Ortaköy’de biraraya geldi.

İstanbul Valisi, Vali Yardımcıları ve 39 İlçe Kaymakamı ile Toplantı

Aralık Ayı Kaymakamlar Toplantısı, İstanbul Valisi Vasip Şahin’in başkanlığında Sütlüce’deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi’nde yapıldı.

Kafkas Artvinliler Derneği (KARDER) Üyeleri ile Toplantı

KARDER üyeleri ile İBB Çırpıcı Sosyal Tesisleri’nde biraraya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Artvinlilerin çok çalışkan ve vatanını milletini seven insanlar olduğunu söyledi.

İnovasyon Haftası Programı

Türkiye İnovasyon Haftası, dünyanın yeniliklerini İstanbul’da biraraya getirdi. İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen organizasyonda, Başkan Kadir Topbaş da yer aldı.