Mekke Belediye Başkanı’nın Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, konuğu Mekke Belediye Başkanı Usame El Bar’ı İstanbul’da ağırladı.

İSEDAK 30. Toplantısı

İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi’nin (İSEDAK) 30. Toplantısı İstanbul’un ev sahipliğinde yapıldı.

İsveç Şehircilik ve İskan Bakanı’nın Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İsveç Şehircilik ve İskan Bakanı Mehmet Kaplan ve beraberindeki heyetle biraraya geldi.

Tiyatronun 100. Yılını Kutlama Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın 100’üncü kuruluş yılı, Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirilen muhteşem bir galayla kutlandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yer aldığı geceye, çok sayıda tiyatro ve sinema sanatçısı katıldı.

36. Vodafone İstanbul Maratonu

Dünyanın kıtalar arasında koşulan ilk ve tek maratonu olan Vodafone İstanbul Maratonu’nda onbinler Asya’dan Avrupa’ya 36’ncı kez koştu. Altın Kategori’de koşulan maratonun startı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından verildi.

Bingöl Günleri Etkinlikleri

İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Bingöl Günleri”, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanı sıra Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve İstanbul Valisi Vasip Şahin’in katılımıyla yapıldı.

TOKİ “7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe” Ulusal Mimari Proje Yarışması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, TOKİ’nin Küçükçekmece Hizmet Binası’nda düzenlenen “7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe Ulusal Mimari Proje Yarışması”nın ödül törenine katıldı.

D-8 Genel Sekreteri’nin Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, D-8 Genel Sekreteri Seyid Ali Muhammed Musavi’yi İstanbul’da ağırladı.

ABD Ankara Büyükelçisi’nin Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ABD Ankara Büyükelçisi John Bass ile bir görüşme gerçekleştirdi.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 76. yıldönümünde İstanbul Taksim’deki Cumhuriyet Anıtı’nın önünde düzenlenen törenle anıldı.

Aksaray - Yenikapı Metro Hattı Açılış Töreni

Aksaray - Yenikapı Metro Hattı, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı görkemli bir törenle hizmete alındı. Böylece ulaşımda tam entegrasyon sağlandı.

UCLG Genel Sekreteri’nin Ziyareti

UCLG Dünya Teşkilatı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret eden birliğin Genel Sekreteri Josep Roig, 2015 yılı çalışma programı hakkında bilgi verdi.

Urfalı Belediye Başkanlarının Ziyareti

Urfa’nın ilçe belediye başkanları Türkiye Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti. Sütlüce’deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede TBB Genel Sekreteri Hayrettin Güngör de yer aldı.