Avcılar İlçesi Bağlantı Yolu, Köprü ve Kavşak Düzenlemesi Temel Atma Töreni

Avcılar Ispartakule - Bahçeşehir Bağlantı Yolu ile Avcılar Tahtakale Köprüsü ve kavşak düzenlemesinin temeli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla atıldı.

İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Dernek Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Kadir Topbaş, Eyüp Rami’de bulunan İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği’ni ziyaret etti.

EMITT Fuarı’nın Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden Kültür A.Ş.’nin sponsorluğunda düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’in açılışına katıldı.

İBB’den 2013 Yılında Emekli Olan 350 Memur ve İşçi ile Akşam Yemeği

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İBB’den 2013 yılında emekli olan 350 memur ve işçi akşam yemeğinde buluştu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’yi Saraçhane’deki Belediye Sarayı’nda ağırladı.

Dünya Ekonomik Forumu Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, davet üzerine gittiği Davos’ta Uluslararası İş Konseyi Özel Oturumu’na katıldı.

Bağcılar'da Riskli Binaların Yıkım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kentsel dönüşüm projeleri kapsamında Bağcılar’da riskli alan ilan edilen altı bölgeden ikisi olan Kirazlı Mahallesi’ndeki Yuvam Sitesi ile Mahmutbey’deki 6 adet bağımsız binanın yıkım törenine katıldı.

İstanbul Shopping Fest Tanıtım Toplantısı

İstanbul’u dünyanın alışveriş merkezlerinden biri haline getirmeyi amaçlayan ve 7-29 Haziran tarihleri arasında yapılması planlanan İstanbul Shopping Fest’in yeni festival platformu, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı.

Suudi Arabistan Başkonsolosu Mosaed Alganawi’nin Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, göreve yeni atanan Suudi Arabistan Başkonsolosu Mosaed Alganawi’yi makamında ağırladı.

İsveç Başkonsolosu Jens Odlander’in Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İsveç Başkonsolosu Jens Odlander ile Saraçhane’deki Başkanlık Makamı’nda biraraya geldi.

Orman ve Su İşleri Bakanı ile Su Sorunu Hakkında Basın Toplantısı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Saraçhane Belediye Sarayı’nda düzenledikleri basın toplantısıyla, İstanbul’daki içmesuyu temini çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

“Alev Kartalı”nın Hizmete Alım Töreni

Doğal afet ve yangın helikopteri olan “Alev Kartalı”, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı Haliç Kongre Merkezi Otoparkı’nda düzenlenen törenle hizmete alındı.

Silivri Atıksu Tüneli TBM Çıkışı Basın İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Silivri Atıksu Tüneli TBM çıkışında süren çalışmaları yerinde inceleyerek, basın mensuplarına bilgi verdi.

Ulusal İstanbul Temalı Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni

“Dört Mevsim İstanbul” konulu 1. Ulusal İstanbul Temalı Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren eserler ödüllendirildi. Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen 4 Mevsim İstanbul Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni ve Sergi Açılışı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla yapıldı.