Sn Başbakanının katılımıyla Asya Pasifik Perakendeciler Federasyonu Dönem Başkanlığı Devir Töreni

16. Asya Pasifik Perakende Konferansı ve Sergisi (APRCE), ilk kez Asya - Pasifik çanağı dışında bir ülkede, Türkiye’de düzenlendi. İstanbul’un ev sahipliği yaptığı ve 33 ülkeden binlerce ziyaretçinin katıldığı etkinlik, Başkan Kadir Topbaş’ın da katıldığı Asya Pasifik Perakendeciler Federasyonu Dönem Başkanlığı Devir Töreni ile son buldu.

“ Her Yerde Metro, Her Yere Metro” Kampanyası Basın Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “her yerde metro, her yere metro” hedefiyle hız kazandırdığı raylı sistem yatırımları, Başkan Kadir Topbaş tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı.

İstanbul - Güney Kore Gyeongju Dünya Kültür Exposu 2013 Kapanış Töreni

İstanbul ve Güney Kore’nin Gyeongju şehri arasında kültür bağı oluşturmak amacıyla düzenlenen ve 23 gün boyunca kentte kültür şöleni yaşatan İstanbul-Gyeongju Dünya Kültür Expo 2013, Ayasofya Meydanı’nda düzenlenen muhteşem bir törenle sona erdi.

Beykoz İlçesine Yapılan Yatırım ve Hizmetlerimizin Tanıtım ve Temel Atma Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Beykoz’a yaptığı 940 milyon TL’lik yatırım ve hizmetlerin tanıtımı ile temel atma ve toplu açılış töreni, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla yapıldı.

2013 - 2014 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılışı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 2013 - 2014 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın açılışında öğrencilerle buluştu. Türkiye’nin en büyük imam hatip lisesi kampüsü olan Başakşehir Mehmet Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde eğitim ve öğretim yılı, Başkan Topbaş’ın katıldığı törenle başladı.

Çağlayan Abide-i Hürriyet Parkı Açılışı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden düzenlenen tarihi Abide-i Hürriyet Parkı, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.