İstanbul - Güney Kore Gyeongju Dünya Kültür Expo'su 2013 Geleneksel El Sanatları Sergi Açılışı

İstanbul - Gyeongju Dünya Kültür Expo 2013’ün ilk etkinliği olan Türkiye - Güney Kore Geleneksel El Sanatları Sergisi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde açıldı.

Sn Başbakanımız ve Güney Kore Başbakanının Katılımıyla İstanbul - Güney Kore Gyeongju Dünya Kültür Exposu 2013 Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan ve Türkiye’de düzenlenen “ilk” kültür exposu olan İstanbul-Gyeongju Dünya Kültür Expo 2013, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Güney Kore Başbakanı Chung Hong Won ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı muhteşem bir törenle açıldı.

Çekmeköy İlçesine Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Tanıtım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Çekmeköy’e yaptığı yatırım ve hizmetlerin toplu tanıtım ve açılışı, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla Çekmeköy Kent Parkı’nda düzenlenen törenle yapıldı.

Sancaktepe İlçesine Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Tanıtım Töreni

Sancaktepe ilçesine yapılan yatırım ve hizmetlerin tanıtım, temel atma ve açılış töreni, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla Yenidoğan Kapalı Spor Salonu’nun bahçesinde yapıldı. Başkan Topbaş, Sancaktepe’ye 3 ayrı metro hattının müjdesini verdi.

Esenler İlçesine Yapılan Yatırım ve Hizmetlerin Toplu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Esenler ilçesine yaptığı yatırım ve hizmetlerin toplu açılış ve temel atma töreni, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Törende, Güzel Esenler Projesi’nin temeli atıldı.

İstanbul - Gyeongju Dünya Kültür Expo Açılışı ve Kahvaltılı Basın Duyurusu

İstanbul - Gyeongju Dünya Kültür Expo 2013’ün basın toplantısı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Gyeongju Belediye Başkanı Choi Yang-Sik’in katılımıyla Çırağan Sarayı’nda yapıldı.

Maltepe Sahil Dolgu Alanı’nda Basın İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Avrupa’nın en büyük yaşam, spor ve eğlence merkezi olan Maltepe Anroşman ve Sahil Düzenleme İnşaatı Projesi’ni basın mensuplarına tanıttı.

ABD Başkonsolusu Scott Frederic Kilner’in Veda Ziyareti

İETT Genel Müdürlüğü Bayram Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bayramda da görevi başında olan İETT çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT Garajı’nda gerçekleşen ziyarette İETT Genel Müdürü Hayri Baraçlı ile İETT bürokratları da hazır bulundu.

Zabıta Müdürlüğü Bayram Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Avrupa Yakası Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret ederek görevi başındaki Zabıta personelinin bayramını tebrik etti.

İtfaiye Müdürlüğü Bayramlaşma Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İtfaiye Daire Başkanlığı’nı ziyaret ederek, İstanbullulara huzurlu bir bayram yaşatmak için görevlerinin başında olan İtfaiye personeliyle bayramlaştı.

Şile Balibey Camii, Mezarlık ve Hizmet Alanı Temel Atma Töreni ve İftar Yemeği

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şile’de Balibey Camii ile Mezarlık Hizmet Binası’nın temelini attı. Başkan Topbaş, daha sonra Şileli vatandaşlarla iftar yaptı.

Bağcılar Belediyesi Açıkhava Meydanı İftar Programı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bağcılar Meydanı’nda düzenlenen iftarda 10 bin İstanbullu ile biraraya geldi.

Çatalca Köylerini Ziyaret ve Sokak İftarı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, altyapı, meydan ve park çalışmaları büyük ölçüde tamamlanan Çatalca’nın köylerini ziyaret etti. Başkan Topbaş, daha sonra İBB tarafından verilen sokak iftarına katıldı.