Orta Afrika Çad Valisi Haoua Outmane Djame’nin Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çad Valisi Haoua Outmane Djame ile Sütlüce’deki Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi’nde biraraya geldi.

Japonya Kyoto Şehri Belediye Başkanı Daisaku Kado Kawa'nın Ziyareti ve Protokol İmza Töreni

İstanbul ile Japonya’nın Kyoto kenti arasındaki işbirliği protokolü, Kyoto Belediye Başkanı Daisaku Kadokawa ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Selamet arasında Saraçhane Belediye Sarayı’nda imzalandı.

Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy - Sancaktepe Metro Hattı Çarşı İstasyonu ile Ümraniye İstasyonu Birleştirilmesi Töreni

Anadolu Yakası’nın ikinci metrosu olan Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy - Sancaktepe Metro Hattı’nın ilk tünelleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle birleştirildi.

İsmek Genel Sergisi Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları İSMEK’te eğitim alan kursiyerlerin el emeği göz nuru çalışmalarından oluşan İSMEK 16’ncı Genel Sergisi, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

Sayın Başbakan'ın Katıldığı Osmanlı Arşivleri Yeni Hizmet Binası Açılış Töreni

Osmanlı Devlet Arşivi, 167 yıl sonra yeni binasına kavuştu. Osmanlı Arşivi Hizmet Binası, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.