İstanbul Spor Ödülleri ve Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtım Töreni

İstanbul Spor Ödülleri ve Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtımı Töreni, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla Haldun Alagaş Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. Başarılı sporcuların ödüllendirildiği törende 750 amatör spor kulübüne de malzeme yardımı yapıldı.

60 Okula 60 Kapalı Spor Salonu Temel Atma Töreni

İstanbul’daki 60 okul bahçesine daha inşa edilecek olan 60 spor salonunun temeli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı görkemli bir törenle atıldı.

Başakşehir İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan İlköğretim Okulu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden KİPTAŞ tarafından Başakşehir’de yapılan İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle açıldı.

9 Adet Daha Yeni İtfaiye İstasyonu Toplu Açılış Töreni

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde inşa edilen 9 modern itfaiye istasyonu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı toplu açılış töreniyle hizmete alındı.

Mecidiyeköy - Kağıthane - Alibeyköy - Mahmutbey Metro Hattı Sözleşme İmza Töreni

Avrupa Yakası’nın trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan 18 km uzunluğundaki Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro Hattı’nın sözleşmesi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle imzalandı.

"Yılın En İyi Komşusu Benim Komşum Programı” Ödül Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden Boğaziçi Yönetim A.Ş. tarafından düzenlenen “Yılın En İyi Komşusu Benim Komşum” adlı hikaye yarışmasında dereceye girenler, ödüllerini Başkan Kadir Topbaş’ın elinden aldı.

110 Adet Yeni Sıkıştırılmış Doğalgazlı (CNG) Otobüs Alım Sözleşme İmza Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden Otobüs A.Ş.’nin filosuna doğalgazla çalışan çevre dostu 110 yeni otobüs daha katmak için TEMSA ile anlaşma imzalandı.

Askon İşbirliği ile 400 bin Fidan ve 3 bin Ağaç Dikim Töreni

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katıldığı tören ile Çatalca, Durusu, Sultanbeyli ve Pendik’te toprakla buluşturulacak olan 400 bin fidan dikimi projesi başlatıldı.

Malatya Eğitim Vakfı’nın Düzenlediği Kayısı Gecesi

Malatya Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Kayısı Gecesi'nin 58'incisi Çırağan Sarayı'nda yapıldı. Geceye İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın yanı sıra AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit, AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile çok sayıda Malatyalı işadamı ve davetli katıldı.

Akom'da Karla Mücadele Hakkında Basın Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’da beklenen yoğun kar yağışı ile ilgili olarak yürütülen çalışmaları Afet Koordinasyon Merkezi'nden yönetti. Başkan Topbaş, alınan önlemler ve son durum hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

Dünya Engelliler Günü Kutlama Programı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Dünya Engelliler Günü kapsamında Florya Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltı programında engelli vatandaşlarla biraraya geldi.

29 Ekim Cumhuriyet Coşkusu Fotoğraf Yarışması Sergi ve Ödül Töreni

İstanbul Boğazı’nda yaşanan Cumhuriyet coşkusu en güzel şekilde anlatan fotoğrafların yarıştığı “Cumhuriyet Coşkusu Fotoğraf Yarışması”nda dereceye girenlere ödüllerini Başkan Kadir Topbaş verdi. Törende, fotoğrafların yer aldığı sergi de açıldı.