110 Adet Yeni Otobüsün Daha Hizmete Alım Töreni

İstanbul’da kent içi ulaşımda önemli bir paya sahip olan İETT’nin filosuna katılan 110 yeni otobüs, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından hizmete alındı.

Anemas Zindanları ve Tekfur Sarayı İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Tekfur Sarayı ve Anemas Zindanları’nda başlanan restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi.

Maltepe İBB Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu Açılış Töreni

KİPTAŞ tarafından Maltepe’de yapılan İBB Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katıldığı törenle açıldı.

35. Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusu

Dünyanın kıtalar arasında koşulan ilk ve tek maratonu olan Vodafone İstanbul Maratonu’nda onbinler Asya’dan Avrupa’ya 35’inci kez koştu. Organizasyonun en büyük koşusu olan 42 kilometre 195 metrelik maratonun startını Başkan Topbaş verdi.

35. Vodafone İstanbul Maratonu Kupa ve Madalya Töreni

35. Vodafone İstanbul Maratonu’nda dereceye giren sporculara ödülleri Sultanahmet Meydanı’nda düzenlenen törenle verildi.

35. Vodafone İstanbul Maratonu Engelliler Kategorisi

35. Vodafone İstanbul Maratonu kapsamında koşulan Engelliler Kategorisi’nin startı, saat 08.45’te Boğaziçi Köprüsü’ne 300 metre mesafeden Başkan Kadir Topbaş tarafından verildi.

5. Dünya Lale Zirvesi Dostluk Lalesi Dikim Töreni

5. Dünya Lale Zirvesi’ne ev sahipliği yapan İstanbul’dan dünyaya dostluk ve barış mesajı verildi. Dostluk Lalesi’nin soğanları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve yabancı konukların da katıldığı törenle Emirgan Korusu’nda toprakla buluşturuldu.

5. Dünya Lale Zirvesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın ev sahipliği ile Lale Vakfı’nın desteği ve Ağaç A.Ş.’nin sponsorluğunda düzenlenen 5. Dünya Lale Zirvesi, Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı.

100 Adet Yeni Otobüsün Daha Hizmete Alım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beylikdüzü’nde hizmet verecek 100 adet yeni İETT otobüsünü törenle hizmete aldı. Kablosuz internet ve hızlı şarj hizmeti bulunan otobüsler ile “akıllı otobüs” dönemi başladı.

Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı 8. Contemporary İstanbul Açılış Töreni

Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı 8. Contemporary İstanbul, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde sanatseverlerle buluştu. Fuarın İstanbul Kongre Merkezi’ndeki açılışı, Başkan Kadir Topbaş’ın katılımıyla yapıldı.

100 Adet Yeni Otobüsün Daha Hizmete Alım Töreni

Otobüs ve duraklarıyla modern bir yapıya kavuşan İETT’nin filosuna katılan konforlu, düşük tabanlı ve çevre dostu 100 yeni otobüs, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle hizmete alındı.

Gaziosmanpaşa İlçesi Ziyareti ve İnceleme Gezisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Gaziosmanpaşa’da esnaf ve vatandaşlarla biraraya geldi. İlçe halkının taleplerini dinleyen Başkan Topbaş’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.