Asrın Projesi Marmaray Açılışı

Asrın projesi olarak gösterilen Marmaray, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Japonya Başbakanı Shinzo Abe ile Romanya Başbakanı Victor Ponta’nın da katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Cumhuriyet’in 90. yıl Kutlamaları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet’in 90’ıncı yılını görkemli törenlerle kutladı. Kutlamalar çerçevesinde İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilen büyük havai fişek gösteri, Başkan Kadir topbaş tarafından başlatıldı.

Van Merkez İmam Hatip Lisesi Açılışı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Van’da yaptırılan Van Merkez İmam Hatip Lisesi’nin resmi açılışı, Başkan Kadir Topbaş tarafından yapıldı.

KİPTAŞ’ın Başakşehir’de Hayata Geçireceği 4 bin konutluk “Vaditepe Bahçeşehir” Projesinin Tanıtımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden KİPTAŞ’ın Başakşehir’de hayata geçireceği 4 bin konutluk “Vaditepe Bahçeşehir” projesi, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı toplantı ile tanıtıldı.

35’incisi Düzenlenecek Olan Vodafone İstanbul Maratonu’nun Tanıtım Toplantısı

35’incisi düzenlenecek olan Vodafone İstanbul Maratonu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından Sarayburnu’ndaki Sepetçiler Kasrı’nda düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.

Sayın Başbakanımızın Katıldığı İETT'nin Yeni Aldığı 758 Adet Otobüsün Hizmete Alım Töreni

İstanbul’da kent içi ulaşımda önemli bir paya sahip olan İETT’nin filosuna katılan 758 yeni otobüs, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından İETT’nin Ataşehir Kayışdağı’ndaki Anadolu Garajı’nda yapılan törenle hizmete alındı.