İstanbul Muhtarlarına İftar Programı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel iftar programı, İstanbul’da görev yapan muhtarları Haliç Kongre Merkezi’nde biraraya getirdi. Başkanı Kadir Topbaş’ın ev sahipliği yaptığı iftara, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu katıldı.

İBB Meclis Üyeleri’ne İftar Programı

Başkan Kadir Topbaş, İBB Meclisi Üyelerine Haliç Kongre Merkezi'nde iftar verdi. İftara, İBB Meclisi Başkan Vekili Ahmet Selamet, AK Parti ve CHP Grup Başkan Vekilleri, meclis üyeleri ile İBB Genel Sekreteri Adem Baştürk katıldı.

Basın Mensupları ile İftar Programı

Basın mensupları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın ev sahipliğinde verilen iftarda biraraya geldi. Başkan Topbaş, basın mensuplarına, İstanbul’daki ulaşım alanında yürütülen yatırımlar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Büyükçekmece İftar Programı ve Gece Pazarı Açılışı

25 yıldır her yaz Büyükçekmece Kordonboyu’nda kurulan Gece Pazarı, ilk kez İstanbul Büyükşehir Belediyesi himayesinde gerçekleştirildi. Büyükçekmeceliler Gece Pazarı ile daha keyifli alışveriş yapabilme imkanına kavuşturuldu.

İBB İstanbul Protokol İftarı

Siyaset, sanat, ve iş dünyasının yanı sıra semavi dinlerin temsilcileri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın ev sahipliği yaptığı Haliç Kongre Merkezi’ndeki iftarda biraraya geldi.

İETT’ye Alınan 100 Yeni Otobüsün Hizmete Alım Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, toplu ulaşımda dev bir adım daha attı. Anadolu Yakası’nda Sultanbeyli, Samandıra, Sultangazi, Pendik ve Ümraniye’de hizmet verecek Mercedes marka 100 yeni otobüs törenle hizmete sunuldu.

İBB Sporcusu Servet Tazegül’ün Ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediyespor sporcusu Servet Tazegül, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’ye ilk altın madalyayı kazandırdı. Başkan Kadir Topbaş, milli tekvandocu Servet Tazegül’e KİPTAŞ’tan daire hediye etti.

Esenler İftar Programı ve Dörtyol Meydanı Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Esenler’de yaptırdığı ve Ramazan ayının ilk gününden itibaren vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Dörtyol Meydanı’nın açılışı, Başkan Kadir Topbaş’ın katıldığı törenle yapıldı.

Kadıköy - Kartal Metro Hattı Açılış Töreni

Cumhuriyet Tarihi’nin en büyük metro yatırımı olan Kadıköy - Kartal Metrosu, Kadıköy Meydanı’nda düzenlenen görkemli bir törenle İstanbulluların hizmetine sunuldu. Anadolu Yakası’nın ilk metrosu ile aynı zamanda tam entegrasyonun da dev adımı atıldı.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 90’ıncı yıldönümü, İstanbul’da törenlerle kutlandı. Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda başlayan kutlamalar, Vatan Caddesi'nde yapılan resmigeçit töreni ile devam etti. Törene İstanbullular yoğun ilgi gösterdi.

İstanbul Valiliği Zafer Bayramı Resepsiyonu

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında İstanbul Valiliği tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde resepsiyon verildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan havai fişek gösterisi davetliler tarafından beğeniyle izlendi.

Avcılar İftar Programı ve Sahil Pazarı Açılışı

"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Avcılar’da kurduğu Sahil Pazarı’nın açılışını yaptı. 141 standın bulunduğu pazar, Başkan Topbaş ve 3 mimar tarafından özel olarak tasarlandı."