Ak Parti 3. Yerel Yönetimler Sempozyumu ve Ödül Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, AK Parti’nin düzenlediği 3. Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda "Yerel Yönetimler ve Aile Yarışması"nda birincilik ödülüne layık görüldü. Başkan Topbaş, ödülü Başbakan Erdoğan'ın elinden aldı.

Sayın Başkan’ın “İBB'nin Aile Sağlığını Koruma Hizmetleri” Sunumu

Başkan Kadir Topbaş, AK Parti’nin Ankara’da düzenlediği 3. Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda “Yerel Yönetimler ve Aile Yarışmas”nda birincilik ödülüne layık görülen Aile Sağlığını Koruma Hizmetleri’ni katılımcılara anlattı.

Brunei Sultanı Onuruna Boğaz’da Tekne Turu ve Öğle Yemeği

Başkan Kadir Topbaş, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün daveti üzerine İstanbul’a gelen ve Başbakan Erdoğan'la da görüşen Brunei Sultanı Haji Hassanal Bolkiah Mu'izzaddin Waddaulah’ı İstanbul Boğazı'nda ağırladı.

Yenikapı Transfer Noktası ve Arkeopark Alanı Ödül Töreni

Yenikapı Transfer Noktası ve Arkeopark Alanı Uluslararası Ön Seçmeli Proje Temini için yapılan yarışmada projesi uygun bulunan 9 mimarlık firmasına ödülleri, Başkan Kadir Topbaş tarafından verildi.

Makedonya Cumhurbaşkanı Gyorgi Ivanov ile Öğle Yemeği

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, dost ülke Makedonya’nın Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov'un onuruna Çırağan Sarayı’nda öğle yemeği verdi.

İSMEK Başakşehir 5. Etap Kursu Açılış Töreni

Dünyanın en büyük halk üniversitesi olarak tabir edilen İSMEK’in 228'inci kurs merkezi, Başkanı Kadir Topbaş'ın katıldığı törenle hizmete açıldı.

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Açılış Töreni

Beykoz Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kültür merkezi içinde yaptırdığı Osman Akfırat Halk Kütüphanesi törenle hizmete açıldı.

7. İstanbul Lale Festivali Açılış Programı

İstanbul’un önemli simgelerinden biri olan lale, İstanbullularla bir kez daha buluştu. 7. İstanbul Lale Festivali'nin açılışı Emirgan Korusu'nda Başkan Kadir Topbaş'ın katıldığı törenle yapıldı.

Maltepe Barbaros Hayrettin Paşa İlköğretim Okulu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 6 milyon 300 bin TL. yatırımla inşa edilen Maltepe Barbaros Hayrettin Paşa İlköğretim Okulu’nun resmi açılışı Başkan Kadir Topbaş tarafından yapıldı.

BM Genel Sekreteri Ban Ki-Moon ile Rio+20 Toplantısı

BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon, UCLG Başkanı Kadir Topbaş ve BM Habitat İcra Direktörü Joan Clos’un katıldığı toplantıda Haziran ayında Brezilya’da yapılacak BM Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı’nın (Rio+20) gündemi konuşuldu.

İller AB’ye Hazırlanıyor Projesi Protokol İmza Töreni

İller Avrupa Birliği’ne Hazırlanıyor Projesi protokol imza töreni, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapıldı.

Pendik Tavşantepe Kavşağı Temel Atma Töreni

Pendik Tavşantepe Kavşak ve Yol İnşaatının temeli, Ak Parti İstanbul Milletvekili İdris Güllüce, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin’in katıldığı törenle atıldı.