Pencap Eyaleti Başbakanı Muhammad Şahbaz Şerif’in Ziyareti

Başbakan Şerif, beraberindeki heyetle birlikte Başkan Kadir Topbaş’a nezaket ziyaretinde bulundu. Başbakan Şerif, görüşme sonrasında yaptığı açıklamada, Pakistan ile Türkiye arasındaki ilişkilerin altın çağını yaşadığını söyledi.

Mekke Belediye Başkanı Osama Al Bar ve Ailesi ile Öğle Yemeği

Başkan Kadir Topbaş ve eşi Özleyiş Topbaş, konuk Belediye Başkanı El-Bar ve ailesini Topkapı Sarayı’nın bahçesinde bulunan ünlü Konyalı Lokantası’nda ağırladı.

Bosna Hersek Cazin Belediye Başkanı Nermin Ogreseviç'in Ziyareti

Cazin Belediye Başkanı Nermin Ogreseviç ve beraberindeki heyet, Başkan Kadir Topbaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Fatih Altı Poğaça Camii Açılışı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kentin muhteşem tarihi mirasını ihya ederek geleceı ihya ederek geleceğe taşıyor. Fatih’te tamamen yok olan Altı Poğaça Camii, aslına uygun bir şekilde yeniden inşa edilerek törenle ibadete açıldı.

AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu Onuruna Öğle Yemeği

Başkan Kadir Topbaş, 2 yıllık görev süresi sona eren Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu onuruna Feriye Lokantası'nda öğle yemeği verdi.

Marmaray'da İlk Kaynak

Kadıköy Ayrılık Çeşmesi İstasyonu'nda düzenlenen törende, Marmaray Projesi'nde ilk ray kaynağı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı.

Su Konusu, Melen Projesi ve Ağaçlandırma Hakkında Toplantı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tanıtım Merkezi'nde düzenlenen toplantıya Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile İBB ve DSİ bürokratları katıldı.