Esenler Deprem Dönüşüm Konutları Basın Tanıtımı

Esenler Turgutreis Mahallesi’nde Deprem Dönüşüm Süreci’nde kullanılacak 282 konut, kamuoyuna tanıtıldı.

UCLG- Dünya Konseyi ve Yönetim Kurulu Toplantısı

İtalya'nın Floransa kentinde yapılan Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı Ana Tüzük Toplantısı UCLG Başkanı Kadir Topbaş tarafından yönetildi.

BM Nüfus Fonu Doğu Avrupa ve Orta Asya Bölge Ofisi’ne Ziyaret

Başkan Kadir Topbaş, Birleşmiş Milletler’in Beşiktaş Fulya’da bir yıl önce açılan Nüfus Fonu Doğu Avrupa ve Orta Asya Ofisi (UNFPA)’yı ziyaret etti.

"Okullar Hayat Olsun" Projesi Uygulama Protokolü İmza Töreni

Okulların eğitim dışındaki zamanlarda toplumsal hizmet sunan merkezler haline dönüştürülmesini amaçlayan projenin protokolü Milli Eğitim Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında Ankara’da imzalandı.

Büyükelçilerle Kahvaltılı Toplantı

Başkan Kadir Topbaş, İstanbul’da görev yapan 54 ülkenin başkonsoloslarıyla Emirgan’daki Beyaz Köşk’te kahvaltılı toplantıda biraraya geldi.

Sancaktepe Sefa Tepesi ile Osmangazi Caddesi Altgeçidi Temel Atma Töreni

İstanbul’un yeni ilçelerinden Sancaktepe’nin çehresini değiştirecek Sancaktepe’nin çehresini değiştirecek, Sefa Tepesi Rekreasyon Alanı ile Osmangazi Caddesi Alt Geçidi ve Bağlantı Yolları’nın temeli törenle atıldı.

Küçükçemece Beşyol Metrobüs Durağı Basın Gezisi

Dezavantajlı vatandaşların da kullanabileceği şekilde durak ve üstgeçit olarak tasarlanan yeni Beşyol Metrobüs Durağı, basın mensuplarına tanıtıldı.

Sanatçı Yaşam Evi Açılış Töreni

Kartal Yakacık'taki Akseki Ormanalı Abdullah ve Nerime Turan Huzurevi yenilenerek “Sanatçı Yaşam Evi” olarak hizmete alındı.

"Var Olmak Haktır" Projesi Programı ve Resim Yarışması Ödül Töreni

“Var olmak Haktır” temalı Hayvan Sevgisi ve Hayvan Hakları Etkinliği'nin ödül töreni, Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapıldı.