Sigara Bırakma Kampanyası Basın Tanıtımı

Sigarayı bırakmak isteyenlere hizmet vermeye başlayan 17 Sigara Bırakma Merkezi basın mensuplarına tanıtıldı.

Çevre Laboratuvarı Basın İnceleme Gezisi

Türkiye’nin toprak alanında uluslararası akredite olmuş ilk ve tek laboratuarı, hizmete açıldı.

13. İSMEK Genel Sergisi Açılışı

Dünyanın en büyük el sanatları sergisi olarak kabul edilen “İSMEK Geleneksel El Sanatları Sergisi”nin kapıları, Feshane Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle açıldı.

Dünya Bankası Başkan Yardımcısının Ziyareti

Dünya Bankası Başkan Yardımcısı Philippe Le Houcrou ile yapılan görüşmede, İstanbul’da öncelikli olarak ıslah edilecek 22 dere için Dünya Bankası’ndan alınacak 500 milyon dolarlık kredi paketi konuşuldu.

Haliç Tersanesi Sakinleri Fotoğraf Sergisi Açılış Töreni

Fotoğraf sanatçısı Nihal Gündüz’ün 50 çok özel fotoğraftan oluşan Türkiye’nin en büyük açık hava sergisi, Haliç Tersanesi’nde açıldı.

Sabantuy Şenlikleri

Tataristan’ın en önemli milli bayramlarından biri olarak kabul edilen Sabantuy Milli Bayramı Kazan'da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Kentsel Gelişme Küresel Fonu Toplantısı

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı (UCLG), Dünya Büyükşehirler Birliği (METROPOLIS) ve Paris Bölge Konseyi’nin organizasyonuyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda, yerel yönetimlerin ürettiği projeleri destekleyecek fonun tanıtımı yapıldı.

Turizmcilere Şilt Verilmesi

İstanbul'un kültür, tarih ve turizmine katkı sağlayan kuruluşların yetkilileri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerine teşekkür belgesi verildi.

Ümraniye Belediyesi 7. Mahalle Otoban Bağlantı Yolu Açılış Töreni

Ümraniye’nin 7 ayrı mahallesi ile Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni otoyolla buluşturan Kazım Karabekir-İnkılâp Bölgesi Otoban Bağlantı Yolu hizmete açıldı.