Kanada Büyükelçisi Mark Bailay'ın Ziyareti

Büyükelçi, ziyaretinde Kanada’nın İstanbul’da başkonsolosluk kurarak ikili ilişkilerin daha da geliştirilmesi kararlaştırıldı.

Bakım ve Onarım Çalışması Protokol İmza Töreni

İBB ve İTO Tarafından 15 Adet Tarihi Çeşmenin Restorasyon, Bakım ve Onarım Çalışması Protokol İmza Töreni İstanbul’daki tarihi çeşmelerin, bakım, onarım ve restorasyonlarını yaparak geleceğe taşıyoruz.

Halk Ekmek "Altın Ekmek" Tanıtımı

İstanbullulara, içeriğinde yoğun miktarda fındık, üzüm, rüşeym, keçiboynuzu ve zerdeçal bulunan çok besleyici ve besin değerleri yüksek yeni bir ekmek sunuldu.

İBB Meclis Üyeleri ile Değerlendirme Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İBB Meclis Üyeleri ile Abant'ta düzenlenen değerlendirme toplantısında biraraya geldi.

Metro Deneme Sürüşü

İstanbul Metrosu Darüşşafaka’ya uzanıyor. Metro Geçiş Köprüsü tamamlandığında Yenikapı-Taksim-Hacıosman arası 32 dakikaya inecek.

İstanbul Üniversitesi Yeni Bina Açılışı

İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Radyasyon Onkoloji Bilim Dalı cihaz envanteri ve bilgisayarlı planlama sistemi ile dünyadaki en gelişmiş donanımlı radyoterapi merkezlerinden biri haline getirildi.

Tanzanya Cumhurbaşkanı Jakaya Mrisho Kıkwete’nin Ziyareti

Tanzanya’dan Türkiye’ye cumhurbaşkanı düzeyinde yapılan ilk resmî ziyaret kapsamında Ankara’daki temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Kikwete eşi ile birlikte İstanbul’a geldi.