İSFALT Gece Asfalt Çalışması Basın Programı

E-5 Karayolu'na, Formula 1 yarışlarının yapıldığı İstanbul Park Pisti'nde kullanılan asfalttan daha kaliteli olan “sessiz asfalt” serilmeye başlandı.

Musevi Cemaati İftarı

Neve Şalom Kültür Merkezi`nde 10`uncusu düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde birlik, beraberlik ve iyi niyet mesajları verildi.

Philippe Le Houvérou’nun Ziyareti

Dünya Bankası Başkan Yardımcılığına getirildikten sonra ilk ziyaretini Türkiye'ye gerçekleştiren Philippe Le Houérou, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

İstanbul Protokolü İftarı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Yeşilköy’deki WOW Otel'de verdiği ve Başkan Kadir Topbaş ile eşi Özleyiş Topbaş’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile katıldı.

Yenikapı Arkeolojik Kazı Alanı İnceleme Gezisi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başkan Kadir Topbaş ile birlikte Marmaray ve Metro projeleri kapsamında çalışmaların sürdüğü “Yenikapı Arkeolojik Kazı Alanı”nda incelemelerde bulundu.

Hava Harp Okulu Komutanı Tümgeneral İsmail Taş'ın Ziyareti

Hava Harp Okulu Komutanlığına atanan Tümgeneral İsmail Taş, İstanbul Büyükşehir Belediyesine nezaket ziyaretinde bulundu.

Meclis Üyeleri İftarı

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Üyelerine Saraçhane Belediye Sarayı’nda iftar yemeği verildi.

İTÜ Rektörü Prof.Dr.Muhammet ŞAHİN ve Prof.Dr.Mete TAPAN'ın Ziyaretleri

İstanbul Kongre Merkezi Açılış Töreni

2010 AB Kültür Başkentliğine hazırlanan İstanbul’da, Haliç Kültür Merkezi’nin ardından, Türkiye’nin en büyük kongre ve kültür merkezi İstanbul Kongre Merkezi görkemli bir törenle hizmete açıldı.

İBB Bayramlaşma Programı

Saraçhane Belediye Sarayı’nda İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanlarıyla bayramlaşan Başkan Kadir Topbaş, barış ve kardeşlik mesajı verdi.

2009 - 2010 Eğitim - Öğretim Yılı Açılış Töreni

2009 - 2010 Eğitim - Öğretim Yılı Beşiktaş'taki İsmail Tarman İlköğretim Okulu'nda Bakan Nimet Çubukçu'nun katıldığı törenle açıldı.

Ulaştırma Bakanlığı Ulaşım Şurası

Başbakan Recep Tayyip Erdordoğan’ın katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Ulaşım Şurası’nda, İstanbul’un, Cumhuriyetin 100. kuruluş yıldönümüne hazırlandığına vurgu yapıldı.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Genel Kurul Toplantısı

Türk Dünyası Belediyeler Birliği'nin 3. Olağan Genel Kurulu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla Zeytinburnu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Su Ürünleri Av Sezonu Açılış Töreni

İstanbul’da Su Ürünleri Av Sezonu’nun açılışı Kumkapı’daki Su Ürünleri Hali’nde düzenlenen törenle yapıldı. Balıkçılar ''vira bismillah'' diyerek denize açıldı.