Alemdağ Toplu Açılış Ve Tanıtım Töreni

Alemdağ’a yapılan 52 milyon TL'lik dev yatırım ve hizmetler zinciri törenle hizmete alındı.

Hadımköy Toplu Açılış ve Tanıtım Töreni

Hadımköy’e yapılan 164 milyon TL’lik hizmet ve yatırımlar törenle hizmete alınırken KİPTAŞ Hadımköy Konutları 1. Etabı’nın anahtar teslimi yapıldı.

Topkapı Kültür Parkı ve Panoroma 1453 Tarih Müzesi Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, tam panoramik olma özelliğine sahip, dünyada başka bir örneği olmayan Panorama 1453 Müzesi ile müzecilik anlayışına yeni bir boyut kazandırdı

Arnavutköy Toplu Açılış ve Tanıtım Töreni

İstanbul’un yeni ilçelerinden Arnavuktöy ile çevre beldelerine yapılan 179 milyon 85 bin 412 TL’lik yatırım ve hizmetler törenle hizmete alındı.

Taksim - Şişhane ve 4.Levent - Atatürk Oto Sanayi Metroları Açılış Töreni

Taksim - Şişhane ile 4. Levent - Atatürk Oto Sanayi Metro Hatları törenle İstanbulluların hizmetine sunuldu. Şişhane-Maslak arasındaki yolculuk süresi 21 dakikaya indi.

AYOD (Atık Yönetimi Otomasyon Sistemi) Tanıtım Töreni

Çevre kirliliğini önlemek için geliştirilen ve Türkiye’de bir ilk olan proje ile İstanbul’daki evsel atıkları taşıyan ve süpürme yapan araçlar ile hafriyat kamyonları uydudan takip edilmeye başlandı.

2 Adet Hızlı Feribot ile Fatih Vapuru'nun Hizmete Alım Töreni

Dünyanın içinden deniz geçen tek şehri olan İstanbul’da deniz ulaşımının kent içi ulaşımdaki payını artırmak için yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Köşe Yazarlarıyla Akşam Yemeği

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, gazetelerin köşe yazarları ile biraraya geldiği akşam yemeğinde İstanbul’da 5 yılda yapılan 25 milyar TL’lik yatırım ve hizmetleri anlattı.