Ücretsiz Spor Kampanyası Basın Tanıtım Töreni

7’den 70’e tüm İstanbullular modern salonlarda ücret ödemeden spor yapma imkanına kavuşturuldu. İstanbullulara “Gelin sağlıklı yaşam için kendinize zaman ayırın” çağrısı yapıldı.

Deprem Odaklı Kentsel Dönüşüm Projeleri Basın Tanıtım Programı

İstanbul’un deprem riskini en az zararla göğüsleyebilmesi için 5 yılda 577 milyon TL’lik yatırımla şehrin teknik ve bilgi altyapısı güçlendirildi. Zeytinburnu’ndaki kentsel dönüşüm çalışmalarının Türkiye’ye örnek olacağı ifade edildi.

120 Köye 120 Park Toplu Açılış Töreni

Bir süre önce vefat eden Türkiye Futbol Federasyonu Eski Başkanı Hasan Doğan’ın adı verilen spor kompleksi ile 120 köye yapılan park ve spor tesisi hizmete sunuldu.

Silivri İlçesi Toplu Açılış Ve Tanıtım Töreni

Silivri’de 11 park, 6 altyapı tesisi, 2 hizmet binası, restorasyonu tamamlanan bir tarihi cami ve bir spor tesisi törenle hizmete açıldı.

Yeşilpınar Yüzme Havuzu ve Erdem Beyazıt Kütüphanesi Açılış Töreni

Eyüp’te inşa edilen Yeşilpınar Yüzme Havuzu ve Erdem Beyazıt Kütüphanesi İstanbulluların hizmetine sunuldu.

Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtım Töreni

İstanbul’daki 700 amatör spor kulübüne 1.5 milyon TL tutarında malzeme dağıtıldı. Son 4,5 yılda spora 550 milyon TL, amatör spora ise 36 milyon TL yatırım yapıldı.

Avcılar Deniz Köşkler Sosyal Tesisi Açılış Töreni

Avcılar’da 2 milyon TL harcanarak, mezbelelik görüntüsünden kurtarılan alanda, yapılan İstanbul’daki 15. sosyal tesis törenle hizmete açıldı.