Küçükçekmece Halkalı Yüzme Havuzu Açılış Töreni

320 metrekarelik yarı olimpik havuz ile 47 metrekarelik çocuk havuzuna sahip 510 seyirci kapasiteli tesisle İstanbul’un önemli bir spor tesisi ihtiyacı karşılandı.

İBB Mobil Uygulama Projesi Tanıtım Programı

Dünyada bir ilk olan uygulama ile İstanbulluların trafik kameraları, hal ve balık fiyatları, hava durumu, kültür-sanat etkinlikleri ile nöbetçi eczanelere kadar birçok bilgiye cep telefonlarından ulaşmaları sağlandı.

Çatalca İlçesi Toplu Açılış ve Tanıtım Töreni

Çatalca’ya 252 milyon TL’lik Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımı ile ulaşım, su, atıksu, dere ıslahı, çevre düzenlemesi, park-bahçe ve eğitim gibi alanlarda tamamlanan 13 tesis hizmete alındı.

Eski TÜYAP ve TRT Binası ile İlgili Basın Toplantısı

Tepebaşı TRT stüdyolarının ve İMP’nin de bulunduğu alanda, projesini dünyaca ünlü mimar Frank Gehry’nin çizdiği ve içinde dram tiyatrosu ile konser salonunun da bulunacağı kültür merkezi İnan Kıraç ile birlikte basın mensuplarına tanıtıldı.

Fatih Vapuru’nu Suya İndirme Töreni

“Haydi İstanbul Vapurunu Seç” kampanyasında 8 model arasından İstanbulluların oylarıyla belirlediği şehir hatları vapurunun ilki törenle suya indirildi.

Deniz Taksilerinin Hizmete Alım Töreni

İstanbul’un şehir içi deniz ulaşımında 365 gün 24 saat kişiye özel hizmet verecek ve yolcuyu çağırdığı duraktan alıp istediği yere bırakacak olan alternatif deniz ulaşım vasıtası “Deniz Taksiler” İstanbulluların hizmetine sunuldu.

Küçükçekmece İlçesi Toplu Açılış Töreni

162 milyon 252 bin YTL yatırımla yapılan 21 proje ile Cennet Kültür ve Sanat Merkezi, Cennet Diş Sağlığı ve Protez Merkezi, Engelliler Rehabilitasyon Merkezi ve Kadın Sığınma Evi hizmete alındı.