Maltepe İlçesi Yatırımları Toplu Açılış Töreni

Maltepe’de yapılan Büyükyalı E-5 Kavşağı ve Bağlantı Yolları, Altıntepe Kavşağı, Maltepe İskelesi ve İskele Binası ve Maltepe Belediyesi Yılmaz Mızrak Kültür Merkezi, toplu açılış töreni ile hizmete sunuldu.

Kadıköy İlçesi Yatırımları Toplu Açılış Töreni

Kadıköy’de yapılan 51 milyon TL’ye mal olan Yenisahra Alt Geçidi ve Bağlantı Yolları, Bostancı Lunapark Kavşağı, İçerenköy Meydanı Çevre Düzenlemesi, Moda-İnciburnu Arası Sahil Düzenlemesi, Asya Bölgesi Müteferrik İçmesuyu Şebekesi yatırımları hizmete alındı.

Ümraniye İlçesi Yatırımları Toplu Açılış Töreni

Ümraniye’de 330 milyon TL yatırımla yapılan Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Alt Geçidi, Şile Yolu Yenidoğan Köprülü Kavşağı, Sarıgazi Belediye Hizmet Binası ile Ümraniye Kapalı Yüzme Havuzu İstanbulluların hizmete sunuldu.

Asfalt Geri Dönüşüm Tesisi Açılış Töreni

ABD ve AB’deki asfalt geri dönüşüm çalışması İstanbul’da da uygulanmaya başlandı. Tesis ile yılda 550 bin ton asfaltın yeniden kullanılabilir hale getirilerek 23 milyon TL tasarruf sağlanması hedefleniyor.

Kemal Reis Deniz Otobüsü Hizmete Alım Töreni

Marmara Denizi koşullarına göre özel olarak tasarlanan Kemal Reis-5 isimli deniz otobüsü, Kabataş İskelesi’nde düzenlenen törenle hizmete alındı.

Adalar İlçesi Yatırımları Toplu Açılış Töreni

Adalar’ın 50 yıldır özlemini çektiği su, doğalgaz, altyapı ve çevre yatırımları bölge halkının hizmetine sunuldu.

Çatalca İlçesi Yatırımları Toplu Açılış Töreni

Çatalca’da yapılan Durusu Karaburun Plajı ve Sahil Yolu Düzenlemesi ile Nazım Özbay Kültür Merkezi ve Çatalca Futbol Sahası hizmete alındı.

Kağıthane İlçesi Yatırımları Toplu Açılış Töreni

63,5 milyon TL’ye mal olan Kağıthane Merkez Parkı, Sadabad Göl Çevresi Mesire Alanı Düzenlemesi, Kağıthane İçmesuyu Arıtma Tesis Ek Üniteleri, Cirit ve Futbol Sahası ile Güreş Alanı Düzenlemesi yatırımları törenle hizmete alındı.

50 Yeni Özürlü Aracının Hizmete Alım Töreni

Toplu taşıma araçlarını kullanamayan özürlü ve kimsesiz yaşlılara ücretsiz ulaşım imkanı sağlayacak 50 yeni servis aracı hizmete alındı.