TOKİ Tarafından Hadımköy ve Tuzla'da Alt Gelir Grupları İçin İnşa Edilecek Konutların Satış Kampanyası

Dar gelirli vatandaşlar için Hadımköy’de inşa edilecek 638 konutun satış kampanyasına, müracaat formu dağıtılarak ve kayıt alınarak destek verildi.

İBB Spor Kulübü Yöneticileri ve Futbolcuları ile Görüşme

Süper Lig’e yükselen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün yöneticileri ile futbolcuları Saraçhane Belediye Sarayı’nda kabul edildi.

Görme Özürlüler İçin Sesli Kitap Tanıtım Töreni

Sesli Kitap Projesi kapsamında görme engelliler için hazırlanan sesli kitap ve Braille Alfabesi ile basılmış İstanbul Rehberi hazırlandı.

Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi Açılış Töreni

Sanatçı Cem Karaca’nın anısına Bakırköy’de yaptırılan kültür merkezinin açılışı, Başkan Kadir Topbaş ile ailesi ve sanatçı dostları tarafından yapıldı.

6 Yeni Özürlüler Merkezinin Toplu Açılış Töreni

Avcılar, Gaziosmanpaşa, Sarıyer, Silivri, Tuzla ve Ümraniye’de açılan özürlüler merkezleri ile engellilere yönelik hizmetler daha da yaygınlaştırıldı.

İstanbul'un Fethinin 554. Yıl Kutlamaları

İstanbul’un Fethi’nin 554’üncü yılı, Haliç üzerinde ışık, su, ses, lazer ve görüntü teknikleri kullanılarak hazırlanan muhteşem gösteriyle kutlandı.

50 Adet İnternet Evinin Toplu Açılış Töreni

Temiz internet kampanyası kapsamında, ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte interneti kullanabilecekleri 50 İnternet Evi (BELNET) İstanbulluların hizmete sunuldu.