Küçüksu Plajı Basın İnceleme Gezisi

Dere ıslah çalışmaları büyük ölçüde tamamlanan Küçüksu sahilindeki plaj, düzenlenerek yeniden İstanbulluların hizmetine açıldı.

"Ambalaj Atıklarının Ayrıştırılması Projesi"nin Tanıtım Programı

Atıklarının ayrı toplanmasıyla ülke ekonomisine 10 yılda 200 milyon TL kazandırması planlanan proje sayesinde ağaçların kesilmesi, havanın ve suyun kirlenmesi önlenecek ve enerji tasarrufu sağlanacak.

Fatih İlçesi Toplu Temel Atma Töreni

Fatih Belediyesi Hizmet Binası, Şehir Tiyatrosu ve Otoparkı ile Samatya ve Kocamustafapaşa Meydanları Çevre Düzenleme İnşaatı, Atıksu ve Yağmursuyu Kanalı İnşaatı temelleri atılırken Vatan-Haliç-Abdülezel Paşa-Oğuzhan Caddeleri’nin çevre düzenlemesi ve aydınlatma işinin de açılışı gerçekleştirildi.

Lojistik Destek Merkezi Açılış Töreni

Olağanüstü durumlarda İstanbul genelinde ihtiyaç duyulan yiyecek, içecek, battaniye ve çadır gibi acil sosyal talepleri karşılayacak Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun en büyük Lojistik Destek Merkezi, 1,5 yıl gibi kısa bir sürede hazır hale getirildi.

Cebeci Spor Kompleksi ve Şehir Parkı Açılış ve Temel Atma Töreni

Özellikle amatör spor kulüplerinin ve çocukların istifade edeceği önemli bir merkez olması düşünülen Cebeci Spor Kompleksi ve Şehir Parkı İstanbulluların hizmetine sunuldu.

İstanbul Sanat Şenliği

"İstanbul Müzikle Buluşuyor" sloganıyla sokak, cadde ve park gibi ortak kullanım alanlarında İstanbullular için mini konserler düzenlendi.

Ümraniye İlçesi Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni

Ümraniye Atakent Kültür Merkezi ve 12 semt parkının da aralarında bulunduğu bir dizi yatırımın toplu açılışı yapılırken çok sayıda yatırımın da temeli atıldı.

Beykoz İlçesi Toplu Açılış Töreni

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Beykoz'a yapılan hizmet ve yatırımlar toplu açılış töreniyle hizmete alındı.

Gaziosmanpaşa İlçesi Toplu Açılış Töreni

Gaziosmanpaşa’ya bağlı 4 beldeye su, doğalgaz ve çevre alanlarında toplam 347 milyon TL değerinde yatırım yapıldı.