İstanbul Çevre Düzeni Planı Basın Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metropoliten Planlama ve Kentsel Tasarım Merkezi (İMP)’de çeşitli kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak hazırlanan “İstanbul Çevre Düzeni Planı” kamuoyu ile paylaşıldı.

Zeytinburnu - Bağcılar - Güngören Cadde Tramvayı Deneme Sürüşü

Büyük bir hızla tamamlanan 5,2 kilometre uzunluğundaki tramvay hattında ilk deneme seferi yapıldı.

İBB Gençlik Meclisi Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Saraçhane Belediye Sarayı’nda toplandı.

Çırpıcı Deresi Islah Çalışmaları İnceleme Gezisi

Marmara Denizi'ne atıksu taşıyan Çırpıcı Deresi'ndeki ıslah çalışmaları hakkında basın mensuplarına bilgi verildi.

KİPTAŞ Esenyurt 3. Etap Konutları Satış Kampanyası

İstanbulluları ucuz, güvenli ve modern ev sahibi yapmaya devam eden KİPTAŞ’ın dar gelirliler için inşa ettiği konutların sahipleri gözyaşları içinde belirlendi.

İstanbul Cup Tenis Turnuvası Final Karşılaşması Ve Ödül Töreni

Tekstilkent Arena’da bir hafta süren turnuvanın tekler finalinde, 1 numaralı seri başı Anastasia Myskina’yı 2-1 yenen İsrailli Shahar Peer şampiyonluğu kazandı.

İBB Okuma Yazma Kursları Belge Dağıtım Töreni

“Haydi İstanbul, Okuma-Yazma Bilmeyen Kalmasın” sloganıyla başlatılan okuma-yazma kurslarından mezun olan 35 bin İstanbullu diplomalarını almanın heyecanını yaşadılar.

"İstanbul'un Sualtı Yaşamı Projesi'nin Tanıtımı

İstanbul’un sualtı yaşamının tanıtılması için 20 farklı noktada yapılan görüntüleme dalışlarında 3 bin 60 sualtı fotoğrafı, 4 bin 100 kara fotoğrafı ve 25 saat video görüntüsü çekildi.