Başkan Topbaş, İstanbul’u anlattı 21.10.2012

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve Ak Partili kadın milletvekilleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Eşi Özleyiş Topbaş ile Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi’nde biraraya geldi. Milletvekillerine 8,5 yıllık icraatlarını anlatan Başkan Topbaş, “Başbakanımız Erdoğan’ın önderliğinde İstanbul’da büyük işlere imza attık” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Sütlüce’deki Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi’nde yapılan toplantıya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, Ak Parti Kadın Kolları İstanbul İl Başkanı Özlem Topal ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu ile yaklaşık 30 Ak Partili bayan milletvekili katıldı.

 

Misafirlerine Tanıtım ve Bilgilendirme Merkezi’ni gezdiren, yatırımlar ve projeler hakkında bilgi veren Başkan Kadir Topbaş, “İstanbul’daki yatırımlarımızın ve hizmetlerimizin gün gün anlatıldığı bu merkezimizi milletvekillerimizin özellikle görmesini istedim” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 2004 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaretinde şeref defterine yazdığı yazıyı milletvekillerine okuyan Başkan Kadir Topbaş, “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde İstanbul’da büyük işlere imza attık. Bu şehirdeki birçok şeyi düzeltmek, toparlamak bize nasip oldu” diye konuştu.

 

Milletvekilleri adına konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin de, Başkan Kadir Topbaş’ın çalışmalarını çok başarılı bulduklarını belirterek, Başkan Kadir Topbaş ve ekibine teşekkür etti. Konuk milletvekilleri daha sonra Miniatürk’ü gezdiler.