Eğitimcilerden Başkan Topbaş’a trafik teşekkürü 27.9.2007

Eğitim-Bir-Sen İstanbul İl Başkanı Ahmet Yurtman, okulların açılış haftasında trafikte yaşanan rahatlıktan dolayı Başkan Kadir Topbaş'a teşekkür etti.

Eğitim-Bir-Sen İstanbul İl Başkanı Ahmet Yurtman ile okul aile birliği başkanları ve okul müdürleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Başkan Kadir Topbaş görüşmede yaptığı konuşmada ziyaretin okulların açıldığı ilk hafta trafikte yaşanan rahatlıktan dolayı teşekkür mahiyetinde olduğunu belirterek, Ahmet Yurtman ve beraberindekilere teşekkür etti. Kent yöneticisi olarak olağanüstü hallerde bazı çağrılarda bulunduklarını, vatandaşların da bunlara uymasıyla sıkıntıların ortadan kalktığını anlatan Başkan Topbaş, “İstanbullular trafik ve kar yağışı konularının yanı sıra, suyun tasarruflu kullanılması gibi uyarılarımızı da dikkate aldı ve bu nedenle şehrimizde bu tür sıkıntılar yaşanmadı. İkazlarımıza uyan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.  

 

Eğitim-Bir-Sen Başkanı Ahmet Yurtman da “Eğitim-öğretim yılının açılışı öncesinde karmaşa olacak, trafik sıkışacak, çocuklar okula gidemeyecek” şeklinde bir takım duyumlar aldıklarını belirterek, “Okullar açıldı ve gördük her yıldan daha rahat ulaşım sağlandı. Bundan dolayı Başkanımız Kadir Topbaş’a çok teşekkür ediyoruz. Böylece yeni bir eğitim yılına sorunsuz başlamış olduk” diye konuştu. Konuşmaların ardından Yurtman Kadir Topbaş’a bir çiçek sundu.