Başkan Topbaş sporsever Başkanlara ödül verdi 15.5.2006

Efsane Fotospor Gazetesi’nin spor anketinde dereceye giren İlçe Belediye Başkanlarına ödüllerini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş verdi.

Efsane Fotospor Gazetesi’nin düzenlediği “İlçesinde spora hizmet veren en büyük Belediye Başkanı” internet anketinin ödül töreni Levent’teki TSYD Tesisleri’nde gerçekleşti. Törene İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanı sıra, ankette birinci olan Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Gençlik Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar, bazı ilçe belediye başkanları gazete yöneticileri katıldı.  

 

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’na birincilik ödülünü takdim eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ilçe belediyesi olarak spora verdiği destekten dolayı Develioğlu’na teşekkür etti ve İstanbul’daki bütün belediyelerden spora çok daha fazla destek vermesini istedi.     

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak yüzbinlerce kişiye kapalı spor salonlarında hizmet verdiklerini ve 120 okulun bahçesine 120 kapalı spor salonu inşa etmeye başladıklarını ifade eden Başkan Topbaş, bu salonlardan okul saatleri dışında bütün İstanbullulara hizmet vereceğini kaydetti. Okuyucu anketinde birincilik ödülü kazanan Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu da ilçelerinde hocalar tutarak parklarda vatandaşlara spor yaptırdıklarını ve amatör spora destek verdiklerini söyledi. Gecede ikincilik ödülünü Gaziosmanpaşa Belediyesi, üçüncülük ödülünü ise Şişli Belediyesi kazandı.