CeBIT Bilişim Eurasia 2006 açıldı 21.9.2006

Avrasya´nın en büyük iş geliştirme platformu olan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener ile Başkan Topbaş´ın katılımıyla açıldı.

Fuarın açılışını Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Abdüllatif Şener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Almanya Aşağı Saksonya Eyaleti Maliye Bakanı Hartmut Möllring ve Romanya İletişim ve Bilgi Teknolojileri Bakanı Temsilcisi Daniel Gruia ile çok sayıda firma temsilcisi katıldı.

 

Dünyanın en büyük ilk 10 ve Avrupa´nın ilk 4 fuarı arasına adını yazdıran ve küresel pazarda cazibe noktası haline gelen CeBIT Bilişim Eurasia bu yıl da ulusal ve uluslararası boyuttaki pek çok projeyle zengin bir iş platformu sunuyor.

 

5-10 Eylül tarihleri arasında İstanbul Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi´nde gerçekleşecek CeBIT Bilişim Eurasia farklı ülkelerden ve bölgelerden profesyonelleri yine İstanbul´da buluşturuyor. Fuar küresel pazarlara açılmak ve yeni iş ilişkileri geliştirmek isteyenler için benzersiz bir ortam sunuyor.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi de fuara pek çok birimiyle katılıyor.