Başkan Topbaş, Şişli´de vatandaşlarla oruç açtı 17.10.2006

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile birlikte Mecidiyeköy’de bir iftar çadırında vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün davetlisi olarak Mecidiyeköy Meydanı’ndaki iftar çadırında vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.     

 

Başkan Kadir Topbaş ve Mustafa Sarıgül, çadırın önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlara ‘afiyet olsun’ dediler ardında çadırın içinde birlikte iftar yemeği yediler. İftar davetine geldiği için Kadir Topbaş’a teşekkür eden Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Başkan Topbaş´ın hiçbir siyasi ayrım gözetmeksizin hizmet yaptığını söyledi.     

 

Mecidiyeköy’de vatandaşlarla birlikte Şişli Belediyesi’nin iftar çadırında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da “Bu paylaşım, Türk milletinde olan güzel bir muhabbettir. Asırlardır yaşadığımız güzel bir yansımadır” diye konuştu.     

 

Öte yandan, Başkan Kadir Topbaş, Galatasaray-Ankaragücü maçından önce iftar çadırında orucunu açan Galatasaraylı taraftarlara başarılar diledi. Samimi bir havada geçen iftar yemeğin ardından Mustafa Sarıgül, Kadir Topbaş´ı otomobiline kadar uğurladı.