Başkan Topbaş çalışma arkadaşlarıyla bayramlaştı 10.12.2008

Kurban Bayramı öncesinde personeliyle bayramlaşan Başkan Topbaş, “Beş yılda hep birlikte çok güzel şeyler başardık. İnşallah bundan sonra da beraber devam edeceğiz” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Saraçhane Belediye Sarayı’nda belediye çalışanları ve bürokratlarıyla bayramlaştı. Bayramlaşma törenine Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Ahmet Selamet, Genel Sekreter Yardımcıları Şaban Erden, Muzaffer Hacımusafaoğlu, Hüseyin Eren, İrfan Uzun, İSKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, İETT Genel Müdürü Mehmet Öztürk ile Daire Başkanları, Genel Müdürler, Müdürler ve diğer personel katıldı.

 

Çalışma arkadaşlarına hitap eden Başkan Kadir Topbaş, “Kurban Bayramı arifesinde İstanbul gibi dünyanın hayran kaldığı bir şehrin yöneticileri olarak burada birlikteyiz. Bu mutluluğu paylaşıyoruz. Bu şehrin dünyaya yansıması ve algılanması farklı. Burada görev yapmak hepimizin mutluluk duyduğu ayrıcalıklı bir durum. İşte böyle bir birlikteliği bu Kurban Bayramı’nda da birlikte geçireceğiz. Beş yılda hep birlikte çok güzel şeyler başardık ve inşallah bundan sonrada devam edeceğiz” diye konuştu. 

 

Göreve geldiğinde bu dönemin farklı olacağını söylediğini ve öyle olduğunu vurgulayan Kadir Topbaş, “Bu farklılığı sizlerin sayesinde ve vatandaşlarımızın desteğiyle ortaya koyduk. İBB olarak büyük bir aileyiz ve bu bayramlaşma mutluluğunu beraber yaşıyoruz. Buraya sığmayacak kadar büyük bir aileyiz. Dünyanın gıpta ettiği bir şehirde hizmet veriyoruz. Kurban bayramının tüm dünyaya mutluluk getirmesini dilerim ve tüm Müslümanların bayramını tebrik ederim” dedi.