Başkan Kadir Topbaş basın mensuplarına Swiss Otel’de iftar verdi 3.9.2008

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türk medyasının yazılı ve görsel basının mensuplarına Swiss Otel’de iftar verdi.

Artık gelenek haline gelen Kadir Topbaş’ın iftar davetine yazılı ve görsel basının birçok temsilcisi katıldı. İnternet haber medyası temsilcilerinin de katıldığı İftar daveti İstanbul’un büyük otellerinden Swiss Otel’de  gerçekleştirildi. İftar’ın başlamasıyla birlikte salonu dolduran konukların masalarını iftar boyunca ve iftar bitiminde de tek tek dolaşan Kadir Topbaş basın mensuplarıyla ayrı ayrı ilgilendi.

 

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden İftar programında Kadir Topbaş basın mensuplarıyla İstanbul’a dair sohbetlerde de bulundu. Basın mensuplarının gündeme dair sorularını da yanıtlayan Topbaş önümüzdeki günlerde İstanbul’a kazandırdıkları eserlerin birer birer açılışının yapılacağının müjdesini verdi.

 

Avcılar-Zincirlikuyu arasındaki Metrobüs hattından dolayı İstanbul halkından çok olumlu tepkiler aldığını söyleyen Topbaş, vatandaşların memnuniyetini dile getirmelerinin kendilerini daha da mutlu ettiğini söyledi. Toplu halde fotoğraf çekimin ardından artık gelenek haline gelen iftar davetinin bu yılki ayağı sona erdi.